امتیازات نسخه Wii U بازی Watch Dogs منتشر شد | بدترین پورت ممکن

10 آذر 1393 - 17:28

بازی Watch Dogs چند ماهی می شود که برای پلتفرم های برای PS4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC منتشر شده است. IP جدید شرکت Ubisoft که نظرات ضد و نقیضی را هم به سمت خود جلب کرد. این بازی برای تمامی پلفترمهای در نظر گرفته شده منتشر شد بجز Wii U. این نسخه هم به تازگی عرضه شده است و همان بازی را ارائه می کند که قبلا بر روی دیگر پلتفرم ها شاهد بوده ایم اما ایا چنین چیزی مصداق کیفیت کلی این پورت هم می شود؟ برای دریافت پاسخ این سول با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در ادامه شما شاهد نظرات و امتیازات منتقدین درباره نسخه Wii U بازی Watch Dogs هستید:

۳DJuegos – 80/100

هر چند Watch Dogs موفق نشد به آن اندازه که می توانست خارق العاده باشد اما هنوز یک عنوان عالی برای هواداران بازی های سندباکس است.

Meristation – 78/100

بازی Watch Dogs مکانیزم های هوشمندی برای گیم پلی دارد. هک کردن یک تجربه عالی با احتمالات فراوان است و بازی به خوبی مخفی کاری را با تیراندازی ترکیب می کند. منتهی Watch Dogs دو مشکل دارد: رانندگی چندان خوب طراحی نشده و گرافیک دارای مشکلاتی است. نسخه Wii U چنین تاخیری را توجیه نمی کند.

JeuxActu – 65/100

چگونه Ubisoft توانسته است در عرض ۶ ماه نسخه های Xbox 360 و PS3 را به Wii U پورت کند؟ این تاخیر به هیچ وجه با توجه به مشکلات و نبود هیچ گونه بهبودی، قابل توجیه نیست. البته برای آن دسته از افرادی که فقط Wii U دارند خوب است که این عنوان را تجربه کنند چرا که هیچ وقت شاهد GTA V نخواهند بود.

Nintendo Life – 60/100

اگر Wii U تنها کنسولی است که شما دارید، پس این عنوان برای پر کردن جای خالی یک بازی جهان باز در آرشیو بازی های شما مناسب است. اگر گزینه های دیگری هم دارید، خیلی سخت است که بخواهیم این بازی را توصیه کنیم.

Metro GameCentral – 40/100

این بدترین پورتی نیست که کنسول های نینتندو دریافت کرده اند اما افت فریم و نبود هیچ گونه امکانات تازه ای بی معنی است.

Gameblog.fr – 40/100

از نظر مباحث فنی، نسخه Wii U بازی Watch Dogs افتضاح است. حال در این میان نبود کنترل در زمان حرکت دوربین، هدف گیری یا رانندگی را اضافه کنید و خیلی راحت بگویید که این ۶ ماه ارزش صبر کردن را نداشته است.

Untitled

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید