اجرای مراسم عروسی در Final Fantasy XIV: A Realm Reborn بهترین در سبک خودش است

۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۶

بازی Final Fantasy XIV: A Realm Reborn، در حال حاضر قطعا یکی از بهترین عناوین در سبک MMORPG می باشد و با آپدیت 2.45، یک مراسم ویژه را تحت عنوان Eternal Bond دریافت خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

عناوین MMORPG بسیار کمی وجود دارند که بتوان در آن مراسم عروسی برپا کرد با این حال شرکت Square Enix، به عنوان ناشر بازی Final Fantasy XIV: A Realm Reborn، قطعا یکی از بهترین عروسی ها را برای گیم پلی بازی خود ترتیب دیده است.

برنامه مخصوص عروسی از طریق سایت MogStation در دسترس خواهد بود و بازیکنان می توانند از میان این سه برنامه، یکی را به دلخواه انتخاب کنند: استاندارد، طلایی و پلاتینیوم. مراسم استاندارد برای همه رایگان است ولی مراسم های طلایی و پلاتینیوم را بایستی خریداری کنید. آن دسته از افرادی که دو مراسم نامبرده را انتخاب می کنند، یک chocobo مخصوص دو سر نشینه را به همراه هدیه ای دریافت خواهند کرد.

روش اجرای مراسم عروسی بدین شرح است:

  • شما در برنامه اشاره شده ثبت نام می کنید.
  • شما یک ماموریت مخصوص را دریافت می کنید.
  • در حین انجام ماموریت، شما موفق به کسب لباس های عروسی و حلقه ها خواهید شد.
  • سبک مورد نظر خود را برای عروسی انتخاب می کنید.
  • برنامه خود را رزرو کرده و دعوتنامه ها را ارسال می کنید.
  • مراسم آغاز می شود.

شما مراسم عروسی را همیشه می توانید با هر کس که بخواهید داشته باشید و ربطی به نژاد ندارد. آرایش های مخصوص مو در عروسی هم برای بازیکنان در دسترس خواهد بود و یک NPC هم شما در زمان اجرای مراسم هدایت خواهد کرد.

آپدیت 2.45 سه شنبه هفته بعد منتشر خواهد شد.

 

0
0