بازی Call of Duty: Advanced Warfare در جمعه سیاه بر روی کنسول های نسل قبل بیش تر از PS4 و Xbox One فروخته است

۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۴

دقایقی پیش جدول فروش بازی های این هفته در انگلستان منتشر شد که در آن نسخه جدید سری بازی COD یعنی بازی Call of Duty: Advanced Warfare توانسته بود جایگاه اول را از آن خود کند که می توان یکی از دلایل آن را به دلیل برگزاری جمعه سیاه اعلام کرد. جالب است بدانید مشخص شده است که در هفته ی گذشته و در جمعه سیاه فروش این عنوان بر روی کنسول های نسل قبل بیش تر بوده است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

آمار نشان می دهد که در طول جمعه ی سیاه فروش بازی Call of Duty: Advanced Warfare در دو کنسول نسل هفتمی Xbox 360 و PlayStation 3 بیشتر از کنسول های نسل هشتمی PlayStation 4 و Xbox One بوده است. بر اساس این اطلاعات مشخص شده است که 46 درصد از فروش بازی Call of Duty: Advanced Warfare در آن زمان بر روی کنسول Xbox 360 بوده است و همچنین این بازی 22 درصد هم بر روی PS3 فروش کرده است. این در حالی است که فروش این بازی بر روی کنسول های نسل هشتمی Xbox One و PS4 به ترتیب 19 و 14 درصد بوده است.

همچنین بازی Call of Duty: Advanced Warfare توانست رکورد پرفروش ترین بازی تاریخ در هفته ی گذشته که در آن جمعه سیاه برگزار می شود را در اختیار بگیرد.

بدون شک یکی از دلیل های اصلی فروش بسیار زیاد Call of Duty: Advanced Warfare بر روی کنسول های نسل هفتم می تواند تخفیف این عنوان بر روی PS3 و Xbox 360 باشد. این بازی در هفته ی گذشته بر روی PS3 و Xbox 360 تخفیف خورد و با قیمت 24.99 پوند در دسترس بود. اما نسخه ی کنسول های PS4 و Xbox One شامل هیچ تخفیفی نبود.

همچنین بازی FIFA 15 هم هفته ی گذشته تخفیف خورد که باعث افزایش فروش 84 درصدی آن شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید