DLC های Persona Q: Shadow of the Labyrinth شامل 4 پرسونای فرعی و دیگر موارد می باشند

۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۴

بازی Persona Q: Shadow of the Labyrinth قرار است که چند DLC مختلف را دریافت کند تا اینکه تجربه شما در سیاه چال های این عنوان، بیش از پیش بهتر شود. برای جزئیات این بسته ها با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شرکت Atlus رسما برنامه خود را اعلام کرده است و طبق توضیحات بدست آمده، این عنوان انحصاری کنسول دستی 3DS، نه عدد DLC را دریافت خواهد کرد.

3 عدد از این بسته ها، شامل 4 پرسونای فرعی هستند. اولین آنها Kaguya نام دارد و شما می توانید در حال حاضر آن را تهیه کنید. بقیه عبارتند از Orpheus Telos ،Magatsu Izanagi و Thanatos که در 2 دسامبر منتشر می شوند.

Kaguya و Opheus Telos رایگان هستند اما Magatsu Izanagi و Thanatos برای شما 2 دلار هزینه دارند.

پنج Labyrinth و صدای راهنما هم از طریق این بسته ها ارائه می شوند که با آنها، دیالوگ ها نیز دستخوش تغییر خواهند شد.

تمامی آنها 3 دلار قیمت دارند. سه مورد اول یعنی Margaret ،Elizabeth و Theodore در 9 دسامبر منتشر خواهند شد. Marie و Nanako هم در 16 دسامبر خواهند آمد.

Persona Q: Shadow of the Labyrinth یک بازی نقش آفرینی است که توسط شرکت Atlus ساخته و برای ۳DS منتشر شده است. این یک بازی فرعی در سری Persona می باشد (که خود Persona هم زیر مجموعه Megami Tensei است) که شخصیت ها و عناصر دو بازی Persona 3 و Persona 4 را با سیستم گیم پلی سری بازی Etrian Odyssey ترکیب کرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید