سازندگان The Crew امیدوارند که این عنوان بدون مشکلات سروری منتشر شود

۷ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۵

مشکلات شبکه ای و سروری این چند روزه بسیار بد گریبان عناوین متعددی را از ناشرین مختلف گرفته اند. از میان آنها می توان به Halo: The Master Chief Collection ،Driveclub ،Call of Duty: Advanced Warfare و Assassin’s Creed Unity اشاره کرد که هر یک به ترتیب توسط شرکت های اکتیویژن، سونی، مایکروسافت و یوبی سافت منتشر شده اند. تنها یک هفته دیگر به تاریخ انتشار The Crew باقی مانده و سازندگان عنوان نامبرده امیدوارند که چنین مشکلاتی به سراغ آنها نیاید. توضیحات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

شرکت یوبی سافت که به عنوان ناشر The Crew شناخته می شود، اطمینان خاطر دارد که این بازی عرضه موفقیت آمیزی را تجربه خواهد کرد. آقای Serkan Hasan که به عنوان یکی از سازندگان حاضر در استدیو Ivory Tower شناخته می شوند اعلام کرده اند که، برگزاری بتاهای مختلف باعث شده تا سازندگان مشکلات مختلف را شناسایی و بر طرف کنند. ایشان گفته اند:

برای بازی The Crew، ما از مزیت اجرای بتاهای مختلف بهره مند بودیم. این آزمایشات طوری طراحی شده بودند که مانند تجربه اصلی در دنیای واقعی، ساختار بازی ما را به چالش بکشند طوری که هزاران بازیکن در لحظه آنلاین هستند و مشغول بازی می باشند.

البته آقای Hasan شفاف سازی کرده اند که چنین مسئله ای مصداق مشکلاتی که توسط استدیو ایجاد نشده اند نیست. ایشان ادامه می دهند:

عرضه هر بازی آنلاینی، این روزها مشکلات خود را دارد اما امیدوارم که بازیکنان با توجه به پیشروی کاملا آشکار ما، به تجربه بازی تشویق شوند. اگر هر گونه شکی در این رابطه داشته اید که احتمالا ما از پس عرضه موفق بازی بر نیاییم، امیدواریم که بتاهای انجام شده جواب گو باشند.

The Crew در تاریخ 5 دسامبر (مصادف با 14 آذر) برای Xbox One ،PlayStation 4 ،Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید