Capcom به زودی از بازی جدیدش برای کنسول PS4 رونمایی خواهد کرد

۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۲

به تازگی آقای Jun Takeuchi از شرکت Capcom در آخرین شماره از مجله ی ژاپنی فامیتسو اعلام کرده است که به زودی بازی جدیدی را برای PS4 معرفی خواهند کرد. برای مشاهده اطلاعات و جزییات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آقای Jun Takeuchi در مصاحبه ی خود با مجله هفتگی معروف ژاپنی یعنی فامیتسو اعلام کرده است که:

در حال حاضر ما مشغول توسعه بازی جدیدمان در کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 هستیم، اما من هنوز فکر می کنم که استفاده از سیستم PS4 نیاز به کشف بیشتری از جانب ما دارد. شرکت سرگرمی های سونی برای ما یک سیستم بسیار باورنکردنی ای ساخته است که به ما اختیار فراوانی داده است.

ایشان در ادامه درباره ی این بازی جدید افزودند:

ما نشان می دهیم که یک موتور بازی سازی تا چه حد می تواند بازی را فشرده کند و تجربه ی خوبی به ارمغان بیاورد. شما بدون شک از کیفیت بازی جدیدی که هم اکنون در حال ساخت آن هستیم شگفت زده خواهید شد. من فکر می کنم ما بتوانیم به زودی این بازی را معرفی کنیم و اطلاعاتی از آن را به شما بدهیم. پس لطفاً منتظر بمانید و ما را دنبال کنید.

بر اساس شایعات گذشته سازنده مشهور شرکت Capcom یعنی آقای Yoshinori Ono علاوه بر بازی Deep Down بر روی یک بازی دیگر برای PS4 کار می کند. این احتمال وجود دارد که این بازی جدید اعلام شده همان بازی آقای Yoshinori Ono باشد. همچنین مراسم PlayStation Experience در اوایل ماه بعد برگزار می شود و آقای Ono و Capcom هم در آن جا حضور دارند به همین خاطر باید برای اطلاعات بیشتر تا مراسم PlayStation Experience منتظر بمانیم.

همچنین نکته ی لازم به ذکر این است که آقای Takeuchi در گذشته بر روی عناوین بزرگی همچون Onimusha و Onimusha 3،  Lost Planet, و Resident Evil کار کرده اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید