امتیازات Escape Dead Island منتشر شد | یک بازی مرده

۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۸

Escape Dead Island بازی بود که که شما تا قبل از انتشار Dead Island 2 آن را تجربه کنید. یک عنوان فرعی که تغییراتی را در زمینه گرافیک و گیم پلی نسبت به دو بازی اصلی دریافت کرده بود. با این حال این بازی چیزی نیست جز یک عنوان شکست خورده که نتوانسته است به وعده های خود، در ارائه یک تجربه متفاوت از Dead Island عمل کند. برای مشاهده امتیازات این بازی، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Escape Dead Island اولین عنوان فرعی است که در سری بازی Dead Island ساخته می شود و طبق خط داستانی اصلی نیست. Escape Dead Island داستان اسرار آمیز بقای شخصیتی به نام Cliff Calo را روایت می کند؛ فردی که به Banoi سفر کرده تا اینکه از حقایق آنجا برای جهانیان پرده برداری کند. او ابتدا به Narapela می رسد که بخشی از مجمع الجزایر Banoi  قلمداد می شود و خواهد فهمید که همه چیز آنطور که باید به نظر نمی رسد. شخصیت Cliff درگیر صحنه های آشنا پنداری بسیاری می شود و باید تمام تلاش خود را برای زنده ماندن انجام دهد. تفاوت بزرگ Escape Dead Island با عناوین قبلی Dead island این می باشد که تاکید بر مخفی کاری بیشتر شده است.

Escape Dead Island برای پلتفرم های PlayStation 3 ،Xbox 360 و PC منتشر شده است. در ادامه شما شاهد امتیازات و نظرات منتقدین، پیرامون Escape Dead Island هستید:

Vandal Online – 70/100

IGN – 68/100

هر چند سیستم مبارزات خوب Escape Dead Island و زامبی های آن در ارائه یک تجربه عالی شکست می خورند، هنوز یک سری صحنه دیوانه وار را که به خوبی پیاده سازی شده اند در خود دارد.

Meristation – 65/100

GameStar – 61/100

GameSpot – 50/100

صرف نظر از درک نکردن Cliff و توهم هایش، هنوز به قتل رساندن مردگان در مخفی کاری لذت بخش است.

The Jimquisition – 50/100

3DJuegos – 40/100

بسیار سخت است که این بازی اکشن ماجرایی را در کنار Dead Island با سبک اکشن نقش آفرینی قرار دهیم. این بازی تنوع کمی دارد و لذت آن بسیار کم می باشد که همگی در نهایت بیانگر یک محصول کاملا نا امید کننده هستند.

Hardcore Gamer – 20/100

Escape Dead Island تمامی فرصت هایش را برای ارائه یک داستان خیلی خوب تباه کرده است و با یک گیم پلی نصفه و نیمه سعی دارد که شما به بازی ادامه دهید. این عنوان هیچ گونه شانسی برای یک بازی بودن ندارد و فقط برای هواداران سری، یک داستان تصویری می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید