امتیازات بازی World of Warcraft: Warlords of Draenor منتشر شد

۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۱

یه تازگی امتیازات بازی World of Warcraft: Warlords of Draenor منتشر شده است. همان طور که می دانید این سری محبوب توسط استودیو با تجربه ی Blizzard Entertainment ساخته می شود. برای مشاهده نمره های بازی و متای آن به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

بازی World of Warcraft: Warlords of Draenor پنجمین بسته ی اضافی برای سری پر طرفدار World of Warcraft می باشد. به نظر می رسد Blizzard Entertainment مثل همیشه موفق بوده است و این بار هم توانسته نظر منتقدین را به خود جلب کند. هم اکنون بازی World of Warcraft: Warlords of Draenor  توانسته است با 6 نقد، متای 85 را به دست آورد. البته هنوز نمرات بسیاری از سایت ها مشخص نشده است و احتمال تغییر متا هم وجود دارد. شما می توانید امتیازات و متای بازی را از پایین مشاهده کنید.

 

می توانم بدون شک و تردید بگویم در طول دوران بازی کردن World of Warcraft، بسته ی Warlords of Draenor بهترین محتوای اضافی بازی بوده است.
دنیایی با بسیاری از قهرمانان ، ماجرا ها و خطرات مختلف به همراه داستانی زیبا و عمیق در این محتوای اضافی وجود دارد.
ده سال، 5 محتوای اضافی برای بازی. محتوای اضافی Warlords of Draenor هیچ انقلابی در خود ندارد اما تجربه ای عمیق تر از بازی را به طرفداران هدیه می دهد.
XGN: 85
Warlords of Draenor شما را به ریشه های بازی World of Warcraft باز می گرداند. و حس خوبی به شما می دهد. بازی به همراه داستان جالب و محتوای جدید بسیار خوب به نظر می رسد. البته متاسفانه بازی زیاد چالش برانگیز نمی باشد.
متای بازی:
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید