امتیازات This War of Mine منتشر شد | عنوانی موفق در نمایش چهره واقعی جنگ

۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۷

بازی This War of Mine به تازگی منتشر شده است و اینطور که به نظر می آید، با یک محصول بسیار خوش ساخت طرف هستیم. از طرفی هم سایت ها و مجلات مختلف نیز امتیازات خود را اعطا کرده اند. برای مرور نظرات منتقدین و نمرات داده شده، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بازی This War of Mine یک عنوان در سبک بقا است که بیانگر وقایع حمله به شهر Sarajevo (پایتخت کشور بوسنی و هرزگوین) می باشد. پلفترم های عنوان مذکور عبارتند از: PC ،Android و iOS.

گیم پلی و مضمون بازی This War of Mine بسیار تاریک است و بر خلاف اکثر عناوین که شما را در نقش یک سرباز و قهرمان جنگ قرار می دهند، این بار شما با گروهی از مردم طرف هستید که سعی می کنند در این آشوب زنده بمانند. هرشخصیت برای اینکه بهترین عملکرد خود را داشته باشد، نیاز دارد که به تمامی نیازهای او توجه دقیق داشته باشید. شما در صبح پناهگاه خود را مدیریت می کنید تا اینکه در جنگ دوام بیاورد سپس زمانی که شب فرا رسد، شما کاوش خود را در شهر برای آذوقه و لوازم مورد نیاز آغاز خواهید کرد. در ادامه شما شاهد امتیازت و نظرات منتقدین هستید:

GamingTrend – 90/100

Softpedia – 90/100

Cheat Code Central – 86/100

مهم نیست که شما چقدر در این دنیا تلاش کنید. تقلا برای بقا دائما در This War of Mine جریان دارد.

GRYOnline.pl – 85/100

Vandal Online – 85/100

PCGamesN – 80/100

PC Gamer – 80/100

این بازی یک بیانیه شجاعانه را در رابطه با جنگ، همراه با طراحی عالی در مخفی کاری، بقا و مدیریت منابع ارائه می کند. این مسائل مهم هستند اما بازی ظالمانه طراحی شده است.

GameWatcher – 80/100

Multiplayer.it – 80/100

This War of Mine بازی بسیار عجیبی است که بر اساس عناصر ساده بقا ساخته شده، اما بر طبق واقعیت بسیار چالش آفرین می باشد.

GameSpot – 80/100

آیا این همان بازی است که شما باید تجربه کنید؟ خیر. آیا این بازی است که افراد با تپش قلب باید بازی کنند؟ بله. میلیون ها بله. این بازی که همدلی را به نمایش می گذارد، فضای خالی این روزهای عناوین ویدئویی را پر کرده است که دائما در رابطه با هدشات کردن می باشند.

Meristation – 80/100

GamesBeat – 80/100

Digital Spy – 80/100

God is a Geek – 70/100

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید