Dragon Age: Inquisition نیز از قفل DRM ساخته شده توسط Denuvo بهره می برد

۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۷

امروز یکی از کاربران سایت DSO Gaming خبری جالب در عین حال نگران کننده برای برخی هواداران نسخه PC بازی Dragon Age: Inquisition آورده است. اینطور که به نظر می آید، شرکت EA کاملا شفاف کرده است که جدیدترین بازی نقش آفرینی استدیو Bioware، به شدت در برابر هکرها محافظت می شود. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

فرد مذکور فایل EULA (توافق نامه نهایی مشتریان) نسخه PC را منتشر کرده و در قسمتی از آن آمده است که Dragon Age: Inquisition را  “باید از طریق Origin فعال کنید و از تکنولوژی قفل DRM ساخته شده توسط Denuvo استفاده می کند”.

FIFA 15 و Lords of the Fallen نیز از همین قفل DRM استفاده می کنند. FIFA 15 که بیش از یک ماه می باشد هنوز کرک نشده و Lords of the Fallen هم وارد هفته سوم شده است.

عده کثیری از بازیکنان در گذشته بابت قفل DRM در Lords of the Fallen شاکی بودند چرا که به نظر می رسد این مهم باعث ایجاد مشکلاتی در اجرای بازی شده است. البته از طرف دیگر FIFA 15 دچار این مشکلات نشده در حالی که باز هم از DRM مخصوص Denuvo بهره می برد.

Dragon Age: Inquisition در ۱۸ نوامبر (مصادف با ۲۷ آبان) برای PlayStation 4 ،Xbox One ،PlayStation 3 ،Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید