سونی عناوین قابل بازی جدیدی را برای رویداد PlayStation Experience معرفی کرد

PS Vita ، PS3 ، PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ، تریلر ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۲

رویداد PlayStation Experience که به منظور جشن گرفتن 20 سالگی خانواده PlayStation در ماه دسامبر و شهر Las Vegas برگزار خواهد شد، با حضور جمع کثیری از سازندگان و همچنین بازی های جدید همراه خواهد بود. وبلاگ رسمی PlayStation نیز در روز گذشته اقدام به آپدیت کردن عناوین قابل بازی در این رویداد کرده است که لیست بازی های جدید اضافه شده به همراه مختصری از اطلاعات مربوط به این بازی ها به همراه تریلر معرفی را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

بازی Armikrog

Armikrog-ps4-640x360

این بازی ماجراجویی به سبک point and click پیش می رود و توسط سازنده بازی Earthworm Jim and the Neverhood ساخته شده است.

بازی The Banner Saga

The-Banner-Saga-ps4-640x360

این بازی مستقل که در حال حاضر قسمت دوم آن نیز در دست ساخت می باشد برای PS4 عرضه خواهد شد. اگر از علاقه مندان بازی های Strategy یا Vikings باشید و سبک انیمیشن های 2D قدیمی را دوست داشته باشید، این بازی مورد علاقه شما خواهد بود.

بازی Kyn

Kyn-ps4-640x360

تصور این که تنها دو نفر سازنده این بازی در سبک RPG باشند سخت است. این بازی را 2 فرد هلندی به مدت 2 سال در دست ساخت داشته اند و خودشان موفق به ساخت چنین محیط عظیمی که در آن ساعت ها ماجراجویی برای بازیکنان وجود دارد، شده اند.

بازی Toren

Toren-ps4-640x360

سازنده این بازی استودیو مستقل برزیلی Swordtales می باشد و سبک بازی فانتزی و ماجراجویی است جایی که بازیکنان دختر تنهایی که وارد برجی به نام Toren شده است را همراهی می کنند. بازیکنان در این بازی با دشمنان خائنی مواجه می شوند که برای شکست آن ها باید اقدام به حل پازل هایی بکنند.

بازی Roundabout

تریلر معرفی این بازی را از قسمت زیر می توانید دانلود نمایید.

[jwplayer mediaid=”192866″]

دانلود تریلر با حجم 12 مگابایت

این بازی علاوه بر PS4 برای PS Vita نیز منتشر خواهد شد و با عرضه در سال 2015 از قابلیت Cross-Buy و Cross-Play پشتیبانی خواهد کرد.

بازی Relativity

Relativity-ps4-640x332

Reletavity عنوانی است که در آن قانون های حاکم بر عالم مورد تصور دوباره قرار می گیرند. چه می شود اگر قوانین معمول جاذبه دیگر عملکرد معمول نداشته باشند؟ مکانیک ابتدایی موجود در این بازی امکان تغییر جاذبه است که به بازیکنان اجازه می دهد با جاذبه تغییر یافته بر روی دیوارها و سقف ها راه بروند. در این دنیا جای بالا و پایین تغییر می کند.

بازی Lost Orbit

تریلر معرفی این بازی را از قسمت زیر می توانید دانلود نمایید.

[jwplayer mediaid=”192867″]

دانلود تریلر با حجم 5 مگابایت

در این بازی، قهرمان بازی که Harrison نام دارد در اعماق فضا برای نجات یافتن و بقا تلاش می کند و بازیکنان در این راه او را کنترل می نمایند. Lost Orbit به بازیکنان مکانیک های لازم را یاد می دهد و زمانی که بازیکنان در استفاده از این مکانیک ها مهارت یافتند، می توانند مراحل بازی را پشت سر بگذارند. علاوه بر این با آپگرید کردن لوازم Harrison، بازیکنان این امکان را خواهند داشت تا سبک بازی خود را شخصی سازی کنند و با استفاده از ابزار و وسایل جدید خطرهای موجود در فضا را کنترل کنند.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید