Atlus ،Ovosonico و استودیوهای بیشتری در مراسم PlayStation Experience شرکت خواهند کرد

۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۲

شرکت سرگرمی های سونی به تازگی در بلاگ رسمی خود لیست استودیو های حاضر در مراسم بزرگ PlayStation Experience را به روز رسانی کرد و نام استودیو های جدیدی از جمله استودیو های Atlus ، Ovosonico، Housemarque و Supergiant Games را اضافه کرد. برای جزییات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سونی قرار است از ۶ تا ۷ دسامبر مراسمی برای ۲۰ سالگی PlayStation در لاس وگاس برگزار کند. استودیو و شرکت های بزرگی در این مراسم حضور دارند تا نمایشات و اطلاعات جدیدی از بازی های خودشان اعلام کنند و همچنین شرگن کنندگان در این مراسم شانس این را دارند که با سازندگان بزرگ صنعت بازی های رایانه ای ملاقات داشته باشند. چندی پیش سونی لیست بزرگی از استودیو های شرکت کننده در این رویداد را اعلام کرد اما به تازگی سونی چند استودیو دیگر را نام برده است که در این مراسم شرکت می کنند. در بین این استودیو ها می توان از Atlus نام برد که به نظر می رسد قصد دارد نمایش و اطلاعات جدیدی از بازی محبوب Persona 5 را اعلام کند. همچنین استودیو Housemarque ،سازنده بازی Resogun و استودیو Ovosonico سازنده بازی Murasaki Baby هم در این مراسم حضور دارند.

شما در پایین می توانید لیست کامل استودیو هایی که به تازگی از سوی سونی اعلام شده اند را مشاهده کنید:

استودیو های غیر مستقل:

۱- Atlus : قسمت غربی Atlus بر روی بازی های Citizens of Earth و Rollers of the Realm کار می کند که هر دو برای کنسول های PS4 و PS Vita خواهند آمد. همچنین قسمت شرقی این استودیو بر روی ساخت بازی Persona 5 برای PS4 و PS3 کار خواهد کرد.

۲- Little Orbit : این استودیو هم اکنون ساخت بازی Adventure Time: Secret of the Nameless Kingdom را بر عهده دارد که در تاریخ ۱۸ نوامبر برای PS3 عرضه خواهد شد.

استودیو های مستقل:

Disco Pixel -1 : استودیو سازنده بازی Jumble Rumble برای iOS

۲- Hidden Elephant : اطلاعات کمی از این استودیو وجود دارد.
۳- Housemarque : به احتمال زیاد قصد نمایش بازی Alienation که به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد را دارند، این بازی ابتدا در Gamescom امسال معرفی شد. همچنین احتمال دارد محتوای اضافی قابل دانلود جدیدی را برای بازی Resogun معرفی کند.
۴- Ovosonico : این استودیو وظیفه ی ساخت بازی Murasaki Baby که به صورت انحصاری برای PS Vita عرضه شد را بر عهده داشت. چندی پیش استودیو اعلام کرد بر روی بازی جدیدی برای PS4 کار می کند.
۵- Supergiant Games : این استودیو بازی Transistor را ساخته است.
۶- Teknopants : این استودیو وظیفه ی ساخت بازی Samurai Gunn برای PS4 را بر عهده دارد.
۷- Tic Toc Studios : این استودیو وظیفه ی ساخت بازی Adventures of Pip را برای PS4 بر عهده داد.
شما می توانید در تصویر زیر برخی از استودیو های شرکت کننده در این مراسم را مشاهده کنید:
رویداد PlayStation Experience قرار است یک روز پس از مراسم The Games Awards از تاریخ ۶ تا ۷ دسامبر برگزار شود.
0
0
برچسب‌ها: ، ، ،