سونی قول می دهد که بازی Bloodborne پس از تاخیر بازی بهتری خواهد شد

PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ۲۲ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۵

پس از اعلام رسمی به تاخیر افتادن بازی انحصاری Bloodborne می توانیم بگوییم کمی از ترافیک بازی های ماه فبریه 2015 کم شده است. اکنون شرکت سرگرمی های سونی به طرفداران خودش قول داده است که بازی Bloodborne پس از این تاخیر حتی از قبل هم بهتر خواهد شد. برای اطلاعات و جزییات بیشتر به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

از همین رو آقای Yasuhiro Kitao که نقش زیادی در پیشرفت این بازی داشته است در خصوص تاخیر این بازی اعلام کرده است:

ما به شما قول خواهیم داد که بازی پسرفت نخواهد کرد و با وجود این تاخیر حتی بهتر از گذشته خواهد شد.

همچنین در ادامه آقای Yasuhiro Kitao به این نکته اشاره کردند که:

ما در حال ساخت یک بازی هستیم که انتظارات طرفداران خود را به خوبی برطرف کند. به همین خاطر با ما در ارتباط باشید.

چندی پیش استودیو سازنده اعلام کرد اطلاعات و خبر های جدیدی در تاریخ 20 نوامبر از بازی منتشر خواهد شد. پس از تاخیر برخی از طرفداران نگران شدند که شاید این اطلاعات در 20 نوامبر منتشر نشود. آقای Kitao در رابطه با این موضوع گفتند:

نگران نباشید. اطلاعات جدیدی از بازی Bloodborne در تاریخ 20 نوامبر اعلام خواهد شد، دقیقاً همان چیزی که انتظار داشتیم و برنامه ما نسبت به اعلام این اطلاعات تغییر نکرده است. ما به شما اطلاعات جدیدی از NPC ها، رییس های بازی و سلاح های آن به شما نشان خواهیم داد، پس لطفاً با ما در ارتباط باشید و منتظر بمانید.

بازی Bloodborne قرار بود در تاریخ 6 فبریه عرضه شود اما پس از مشخص شدن تاریخ انتشار جدید، بازی در 25 مارس 2015 برابر با 5 فروردین 94 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید