مقایسه ویدیویی نسخه های Xbox One و PS4 بازی Assassin’s Creed: Unity

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ، تریلر ۲۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۱

شاید بازی Assassin’s Creed: Unity را بتوان اولین عنوان بزرگ AAA نامید که به صورت انحصاری برای کنسول های نسل هشتم و PC ساخته و منتشر شده است. به همین منظور انتظار بازیکنان نیز از این نسخه از سری Assassin’s Creed بالاتر از همیشه می باشد و آن ها منتظر منتشر شدن نتایج بنچمارک های این بازی، به خصوص بنچمارک عملکرد گرافیکی AC: Unity می باشند. ویدیوی منتشر شده از دو نسخه Xbox One و PS4 این بازی اولین ارزیابی و تست از این بازی محسوب می شود که در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

در این مقایسه دو نسخه PS4 و Xbox One بازی Assassin’s Creed: Unity در کنار هم اجرا می شوند و با توجه به برابری گرافیکی که سازندگان بازی اخیراً اذعان کرده بودند و این بازی را با رزولوشن و فریم ریت مشابهی بر روی هر دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One ارائه کردند، نتایج به دست آمده از این مقایسه ویدیویی می تواند جالب باشد. تشخیص تفاوت بین این دو نسخه کنسولی بازی در حین پخش ویدیو می تواند دشوار باشد اما زمانی که تصاویر ثابت از این دو نسخه را با هم مقایسه کنیم، بهتر بودن کیفیت تصاویر نسخه Xbox One این بازی نسبت به نسخه PS4 به چشم می خورد. برای مثال می توان تصویر زیر را در نظر گرفت. تصویر سمت چپ مربوط به نسخه PS4 و تصویر سمت راست مربوط به نسخه Xbox One می باشد. (برای مشاهده در ابعاد بزرگ بر روی تصویر کلیک کنید.)

Image1

به هر حال هنوز ارزیابی های دقیقی بر روی این نسخه ها صورت نگرفته و برای نتیجه گیری برتری کدام کنسول باید منتظر بررسی های عمیق تر از عملکرد بازی و فریم ریت نسخه های متفاوت بازی و همچنین عملکرد پارامترهای گرافیکی بازی باشیم.

ویدیو منتشر شده از مقایسه بین دو نسخه نسل هشتمی بازی Assassin’s Creed: Unity از قسمت زیر قابل دانلود می باشد.

[jwplayer mediaid=”192450″]

دانلود ویدیو 1080p با حجم 38 مگابایت
دانلود ویدیو 720p با حجم 20 مگابایت

12345678910(2 رای, میانگین آرا 1٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید