لو رفتن حضور یک شخصیت دیگر در Resident Evil: Revelations 2 | پدری در جستجوی فرزند

۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۶

بازی Resident Evil: Revelations 2 سر انجام در سیستم رده بندی سنی ESRB قرار گرفته است اما این مسئله باعث شده است که ما اطلاعات جالبی را در رابطه با این بازی بدست آوریم. به عنوان مثال ظاهرا تنها شخصیت این بازی Claire Redfield نیست و پای یک نفر دیگر نیز در میان است. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ما می دانستیم که شخصیت اصلی بازی Claire است و Moira Burton نیز او را همراهی می کند. اما آیا در جزیره ای که این دو نفر گیر افتاده اند، پدر Moira نیز حضور دارد؟

این یک بازی اکشن ماجرایی است که در آن بازیکنان ایفای نقش یک زن زندانی شده و پدری که به دنبال فرزند خودش است را بر عهده دارند.

استفاده از کلمه “پدر”، احتمال حضور پدر Moira یعنی Barry Burton را که عضو سابق گروه S.T.A.R.S بود نیز بسیار بالا می برد. در توضیحات ESRB لیست اسلحه ها نیز به چشم می خورد:

هفت تیر، مسلسل، موشک انداز، شات گان، چاقو

در بخش داستانی بازی Resident Evil: Revelations 2، شما شاهد بازگشت شخصیت Claire Redfield خواهید بود که از وقایع شوم Raccoon City جان سالم به در برده و هم اکنون برای یک سازمان مبارزه با بیوتروریسم، تحت عنوان Terra Save فعالیت می کند. Moira Burton به عنوان دختر Barry Burton نیز حضور دارد. این دو شخصیت طی حمله یک گروه ناشناس به Terra Save بی هوش شده و پس از بیداری خود را در یک جزیره می یابند.حال Moira و Claire با دشمنانی به نام Afflicted مواجه هستند و باید سعی کنند که از اینجا فرار کنند.

Resident Evil: Revelations 2 در اوایل سال ۲۰۱۵ برای PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید