The Black Glove در Kickstarter شکست خورد

18 آبان 1393 - 22:39

The Black Glove که به عنوان اولین بازی ساخته شده توسط استدیو Day For Night Games قلمداد می شد متاسفانه در سایت Kickstarter شکست خورد. بازی که سازندگان آن را برخی اعضای سابق Irrational Games (خالقین Bioshock) تشکیل می دادند، بیش از 300 هزار دلار کم آورد و نتوانست مراحل ساخت خود را با جمع آوری کمک های مردمی کلید بزند. 

بازی The Black Glove در سایت Kickstarter تنها موفق به کسب 216,517 دلار شد که این مقدار حتی از نصف مبلغ مورد نظر (550,000 دلار) نیز کمتر می باشد. حال طبق قوانین Kickstarter، این پول به اهدا کنندگان باز خواهد گشت.

سازندگان در جدیدترین آپدیت خود گفته اند:

ما بسیار سخت تلاش کردیم تا اینکه از لغو شدن The Black Glove جلوگیری به عمل آید.

ما یک سری ایده های دیگر هم داریم اما هفته ها و یا ماه ها طول خواهید کشید تا اینکه با اخبار جدید به سراغ شما بیاییم با این حال، سعی خواهد شد که در اولین فرصت شما را در جریان بگذاریم.

داستان بازی The Black Glove در یک تئاتر مخصوص هنرهای سورئالیست با نام Equinox  جریان دارد، مکانی که در آن بازیکنان متوجه نخواهند شد وقایع مختلف در ذهن بازیکنان، واقعیت یا حتی بعدی کاملا متفاوت اتفاق خواهد افتاد. به عنوان مثال آقای Fielder به ساخته استدیو Twin Peaks یعنی “Black Lodge” اشاره کرده اند که چنین مضمونی دارد. شما وظیفه دارید که موجبات موفقیت برای یک نوازنده و فیلم ساز را رقم بزنید و برای این کار باید گذشته را دستخوش تغییر کنید.

این پروژه همانطور که گفتیم نتوانست مبلغ مورد نظر را جمع کند و باید دید که سازندگان چه برنامه هایی دارند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید