حتی Blizzard هم دقیقا نمی داند که چطور باید سبک استراتژیک را نجات داد

۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۹

سبک استراتژیک همزمان (RTS) مدتی می شود که از عصر طلایی خود بر روی PC گرفته است. با این حال شرکت مطرحی همچون Blizzard هنوز هم بر روی این سبک کار می کند و حتی دیروز بود که بازی Starcraft II: Legacy of the Void را معرفی کرد. آیا Blizzard برنامه ای دارد تا اینکه این سبک را بیشتر جذاب جلوه دهد؟ برای جواب این سوال با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

حقیقت این است که شرکتی همچون Blizzard که شاهکارهایی مانند StarCraft و Warcraft را در سبک استراتژیک همزمان ارائه کرده است، مطمئن نیست که دقیقا باید چه کرد اما آقای Tim Morten به عنوان تهیه کننده ارشد Starcraft II: Legacy of the Void، معقتند که بازی های MOBA همچون Dota 2 و League of Legends می توانند کمک بزرگی باشند. ایشان طی صحبت های خود با سایت Gamespot گفته اند:

ما در میان خودمان زیاد پیرامون این مسئله صحبت می کنیم و به شخصه امیدوارم افرادی که Heroes of the Storm و بازی های MOBA را تجربه می کنند، به دنبال گیم پلی های پیچیده تر نیز بروند. این یک راه مناسب برای ورود به سبک RTS است و بالاخره هر چه که باشد، MOBA از RTS به وجود آمده.

آقای Morten معقتند که بخشی از مشکلات بازی های RTS، به زمان یادگیری طولانی مدت آنها باز می گردد. Blizzard در این میان قصد دارد که آموزش های موجود در سری های قبلی را مجدا برای Legacy of the Void در نظر بگیرد.

شرکت Blizzard همچنین امیدوار است که بازیکنان در بخش Archon Mode بازی Legacy of the Void به خوبی حضور پیدا کنند. آقای Morten ادامه می دهند:

فکرها و بحث هایی بسیاری زیادی نسبت به کاری که من می خواهم انجام دهم وجود دارد. شاید این مسائل به موضوعات مهمی در آینده تبدیل شوند اما من دوست دارم بدانم که راه حل چیست. ایکاش می شد گفت که راه حال اساسی چیست.

جزئیات کامل در رابطه با بازی Starcraft II: Legacy of the Void در این خبر موجود است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید