ثبت رکورد جهانی در کتاب گینس برای Far Cry 4 + ویدئو

۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۱

در اواسط فصل تابستان خبری از ایده ی جدید یوبیسافت برای بازی Far Cry 4 منتشر شد. ایده ی شرکت یوبیسافت به این صورت بود که یک مسابقه ویدیویی برگزار می شد که در آن افراد در دو دقیقه علت علاقه ی خود به بالا رفتن از کوه اورست و علت این که چرا فکر می کنند بزرگ ترین طرفدار سری Far Cry هستند را بیان می کردند و از بین ویدیوهای به دست رسیده برنده انتخاب می شد و جایزه ویژه و عجیب این مسابقه را دریافت می کرد.

مسابقه توسط یوبیسافت برگزار شد و برنده این مسابقه فردی به نام Will Cruz، مردی 23 ساله اهل Provo بود و توانست با شرکت در تست های پزشکی یوبیسافت خود را برای رفتن به نپال و بالا رفتن از کوه اورست آماده کند تا در کمپ یوبیسافت در ارتفاع 5660 متری به انجام بازی Far Cry 4 بپردازد و به این منظور رکوردی جهانی را در کتاب گینس به نام خود به ثبت برساند.

جزئیات رکورد به ثبت رسیده به این صورت است که Will Cruz بیست و سه ساله در ارتفاعات اورست توانسته است 79 دقیقه به انجام بازی Far Cry 4 بپردازد در شرایطی که سرعت باد 25 مایل بر ساعت و دمای هوا بین 26-17 درجه متغیر بوده است.

در این راه تیمی 15 نفره او را همراهی می کردند و در طول راه تصاویر و ویدیوهایی از Will Cruz ارسال می کردند. دو ویدئوی آخر ارسال شده در این سفر از قسمت زیر قابل مشاهده یا دانلود می باشد.

[jwplayer mediaid=”191935″]

دانلود ویدیو 720p با حجم 62 مگابایت
دانلود ویدیو 480p با حجم 26 مگابایت

[jwplayer mediaid=”191937″]

دانلود ویدیو 1080p با حجم 40 مگابایت
دانلود ویدیو 720p با حجم 21 مگابایت

بازی Far Cry 4 در تاریخ 18 نوامبر به صورت رسمی برای پلتفرم های PlayStation 4، PlayStation 3، Xbox One، Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید