ویدئو: واحد های اضافه شده به StarCraft 2: Legacy of the Void را در اینجا مشاهده کنید

۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۹

دیشب در جریان برگزاری جشنواره BlizzCon 2014 ما شاهد معرفی بازی StarCraft 2: Legacy of the Void بودیم. عنوانی که علاوه بر به همراه داشتن بخش تک نفره جدید، محتویات تازه ای را برای قسمت چند نفره نیز به ارمغان می آورد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا سه تریلر منتشر شده را که هر یک به نژادهای مختلف می پردازند تماشا و یا دانلود کنید.
نیروهای Terran هم اکنون از واحد های جدید مانند Herc بهره می برند که از فاصله با قلابی خودش را سریعا به سمت هدف می کشد یا Cyclone که مشابه واحدهای Stalker سریع و نرم حرکت می کنند. از امکانات جدید Terran می توان به پرش تاکتیکی اشاره کرد که باعث می شود Battlecruiser ها به هر نقطه از میدان مبارزه تلپورت کنند.

نیروهای Protoss واحدی مشابه Disruptor دارند که با انتشار امواج مهیبی، به محیط اطراف خود آسیب فراوانی می رسانند.

خبر خوشحال کننده بیشتر برای نیروهای Zerg هستند زیرا واحدهای کلاسیک Lurker که از زمان Brood War با آنها آشنا شده بودیم بازگشته اند. این واحدها با خارهای بسیار مرگباری که دارند، نیروهای پیاده نظام را به راحتی نابود می کنند.

وقایع داستانی بازی StarCraft 2: Legacy of the Void پیرامون نژاد Protoss با حضور Artanis و Zeratul است که سعی در ایجاد اتحاد بین همنوعان خود دارند تا اینکه به نبرد علیه نیروهای Xel’Naga بپردازند.

Legacy of the Void علاوه بر یک بخش داستانی تک نفره جدید، عناصر رقابتی تازه ای را برای بخش چندنفره نیز به ارمغان می آورد. مهمترین آنها دو حالت به نام های Archon Mode و Allied Commanders می باشد که از گیم پلی co-op بهره می برد.

بازی StarCraft 2: Legacy of the Void تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد. یا در سال ۲۰۱۵ خواهد آمد یا اوایل ۲۰۱۶.

Terran

[jwplayer mediaid=”191886″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

Protoss

[jwplayer mediaid=”191887″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

Zerg

[jwplayer mediaid=”191893″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید