نسخه PC بازی GTA V از قفل Denuvo DRM استفاده نمی کند

۱۷ آبان ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۱

دیروز بود که طبق گزارشی اعلام شد، نسخه PC بازی Grand Thief Auto V، از یک نوع قفل DRM بسیار سفت و سخت استفاده می کند. قفلی که برای امنیت دو بازی FIFA 15 و Lords Of The Fallen در نظر گرفته شده بود تا اینکه از کرک شدن آنها جلوگیری شود. اما ظاهرا چنین خبری در رابطه با نسخه PC بازی GTA V شایعه و کذب محض بوده است و بس! جزئیات در ادامه مطلب موجود می باشد.

سیستم Denuvo یک جور قفل DRM مخصوص است که هر سری کدهای آن تغییر می کند تا اینکه به راحتی قابل کرک شدن نباشد. هر چند هکرها در حال حاضر سخت مشغول مبارزه با آن هستند اما فعلا جواب مثبتی بدست نیامده است. امروز آقای Robert Hernandez به عنوان یکی از موسسین Denuvo رسما در بیانیه خود به سایت IncGamers اعلام کرده است که بازی Grand Theft Auto V از DRM بهره نمی برد. آنها در ادامه طی پاسخ خود به سایت DualShockers در رابطه با حضور نام Rockstar میان همکاران Denuvo، می گویند که این مسئله فقط به خاطر استفاده Grand Theft Auto IV از DRM است و آنها به هیچ وجه نمی خواهند که این قفل را در بازی جدید به کار ببرند.

شایعات خوشبختانه به پایان رسیدند و آن دسته از افرادی که نمی توانند نسخه اصلی را خریداری کنند هم از تجربه یکی از بهترین بازی های نسل هفتم و یا حتی هشتم باز نخواهند ماند!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید