امتیازات Halo: The Master Chief Collection منتشر شد | یک خرید اجباری

۱۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۴

بالاخره محدودیت انتشار نقد های بازی Halo: The Master Chief Collection برداشته شده است و ما به مرور شاهد امتیازات مختلف برای این بازی هستیم. باز هم مثل گذشته Master Chief حضور درخشانی را از خود به نمایش در آورده است و ما شاهد یک بسته ارزشمند برای کنسول نسل هشتمی Xbox One هستیم. امتیازات و نظرات منتقدین را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

امسال در نمایشگاه E3 2014 شرکت مایکروسافت یک عنوان متشکل از تمامی ۴ نسخه سری بازی Halo یعنی Halo: Combat Evolved Anniversary ،Halo 2: Anniversary ،Halo 3 ،Halo 4 را برای Xbox One معرفی کرد که به صورت HD باز سازی شده اند. همچنین در این بسته سریال Halo: Nightfall (روایتگر داستان ما بین Halo 4 و Halo 5) و کد بتا بازی Halo 5: Guardians نیز موجود است.

برای بخش چند نفره شما شاهد 100 نقشه مختلف خواهید بود که در این میان اکثرا هم مخصوصا برای بازی Halo 2: Anniversary ساخته شده اند. ضمنا بازیکنان می توانند از بین سیستم فیزیک کلاسیک و فیزیک های مدرن یکی را انتخاب کنند.

Halo: The Master Chief Collection با رزولوشن ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم در ثانیه اجرا خواهد شد و در ۱۱ نوامبر (مصادف با ۲۰ آبان) به صورت انحصاری برای Xbox One منتشر می شود. در ادامه شما شاهد نظرات و امتیازات منقدین هستید:

Hardcore Gamer – 100/100

این بازی تعریف های جدید را در سبک شوتر اول شخص به وجود دارد، یکی از پرفروشترین بازی های تاریخ در یک کنسول می باشد و در خرید آن نباید شکی داشت.

Meristation – 95/100

یک بسته بزرگ متشکل از چهار بازی و محتویات فراوان: بیش از 100 نقشه برای بخش چند نفره، وجود حالت های مختلف، چهار کمپین پر زد و خورد co-op و گرافیک بهتر برای Halo 2. این یک خرید اجباری برای دارندگان Xbox One است.

Polygon – 95/100

Halo: The Master Chief Collection به درجه ای رسیده است که دیگر بازسازی ها و یا کلکسیون های مختلف در بدست آوردن کیفیت آن عاجز هستند. برای آن دسته از افرادی که تجربه هیچ یک از قسمت های این سری را نداشته اند، هم اکنون فرصت بسیار درخشانی است که یکی از محبوب ترین سری بازی تاریخ را تجربه کنند. برای هواداران قدیمی Halo، این بسته همان عشق و علاقه ای را به Master Chief ارائه می کند که آنها دارند.

3DJuegos – 90/100

اگر تا کنون به سراغ ماجراجویی های Master Chief نرفته اید یا اینکه دوست دارید آن را مجددا تجربه کنید، این کلکسیون یک خرید اجباری برای دارندگان Xbox One است.

CVG – 90/100

بزرگترین مزیت این بسته سفر به دوران آغاز کار یکی از بهترین سری بازی های تاریخ است. برای برخی افراد بدبختی که اولین بار زره Mjolnir شخصیت Chief را به تن می کنند، وارد بازی های قدیمی می شوند و دائما شروع به فحاشی می کنند، امتیاز ما بیش از حد بالا است. شما باید دقیقا این بازی را در همان زمان تجربه می کردید. آنهایی که در آن زمان حضور داشتند می دانند دقیقا که ما چه می گوییم.

Destructoid – 90/100

من در حالی که فکر می کردم نسخه باز سازی شده Halo 2 را بعد از چند ماه کنار خواهم گذاشت، The Master Chief Collection برای مدت بسیار زیادی من را مشغول خواهد کرد. تعداد نقشه، پلی لیست، تنوع قوانین من را در ماه های آخر همچنان مشغول نگه خواهد داشت. من خودم را در حال حاضر با دوستانی تصور می کنم که فقط اینگونه بازی های منحصر به فرد را دوست دارند و جوامع مختلفی را تشکیل می دهند.

Lazy Gamer – 85/100

اینجا ما بیشتر از یک بازی داریم. تجربه ای در این بسته بسیار خوب وجود دارد که به دو جنبه تاریخی گذشته Halo با سریال Halo: Nightfall و آینده با بتا Halo 5: Guardians می پردازد. این کلکسیون طولانی است که موارد خوب زیادی را برای هواداران Halo در خود دارد. در عین حال بسیار سرگرم کننده است.

Shack News – 80/100

Halo: The Master Chief Collection یک سری مشکلات در بحث تغییرات ایجاد شده دارد اما این مهم به هیچ وجه دستاوردی که ایجاد شده است را از بین نمی برد. این عنوانی زیبا می باشد که خیلی خوب پیاده سازی شده و شما را به سفری در دنیای Halo می برد که تا به حال تجربه نکرده بودید. برای تمامی دارندگان کنسول Xbox One هواداران سبک شوتر اول شخص، چه سری Halo را تجربه کرده باشید یا خیر، این یک خرید اجباری است.

AusGamers – 80/100

صرف نظر از یک سری مشکلات فنی، Halo: The Master Chief Collection یک خرید اجباری برای هوادران این سری است. حال چه بخواهند از بخش چندنفره، تک نفره و یا هر دو لذت ببرند.

سایت هایی مثل Gamespot و IGN هنوز نقدی ارائه نکرده اند. این بخش با امتیازات جدید یک آپدیت دیگر خواهد شد.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید