سونی برای انتشار Driveclub: PS Plus Edition متعهد است | همچنان خبری از تاریخ عرضه نیست

۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۴

از انتشار Driveclub سه هفته گذشته است اما مشکلات ادامه دارند. Evolution Studios به عنوان سازنده بازی Driveclub بی وقفه در تلاش است که اوضاع را سر و سامان دهد اما هنوز گزارشات مختلف از مشکلات پایان نیافته اند. در این میان هواداران هنوز هم برای انتشار نسخه Driveclub: PS Plus Edition لحظه شماری می کنند. شرکت سونی به تازگی اعلام کرده است که به انتشار این عنوان متعهد می باشد. توضیحات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

سونی در جدیدترین آپدیت بلاگ PlayStation Plus، علاوه بر بازی های رایگانی که در راه است، پیرامون این مسئله اعلام کرده:

سلام به همگی. قبل از اینکه وارد جزئیات بازی های جدیدی که برای PS Plus در ماه نوامبر در نظر گرفته شده است، ما می دانیم که خیلی از شماها منتظر DRIVECLUB PS Plus Edition هستید تا اینکه به Instant Game Collection اضافه شود. به خاطر آماده نبودن بازی برای عرضه پوزش می طلبیم. می خواهیم بدانید که ما در ارائه DRIVECLUB PS Plus Edition به اعضا، زمانی که آماده باشد، متعهد هستیم. اعضای حاضر در Evolution Studios به سختی در تلاش هستند تا اینکه این مسئله را به حقیقت تبدیل کنند.

Driveclub PS Plus Edition قرار بود در ماه اکتبر به  Instant Game Collection اضافه شود اما چنین اتفاقی هنوز رخ نداده و حتی تاریخی هم برای آن مشخص نیست. به تازگی نیز اعلام شده بود که ساخت این نسخه فعلا متوقف شده است.

0
0