Ken Levine خیال بسیار راحتی در برابر The Black Glove دارد | تهیه ویدئویی توسط ایشان به همراه تصاویر جدید از بازی

۱۳ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۸

آقای Ken Levine که به عنوان خالق افسانه ای بازی BioShock و رئیس سابق استدیو Irrational Games قلمداد می شوند، تصمیم گرفته اند که خودشان نیز کمکی به بازی The Black Glove داشته باشند تا اینکه در کمپین Kickstarter خود موفق شود. ایشان ویدئویی را هم حتی تهیه کرده اند که در ادامه مطلب به همراه توضیحات بیشتر موجود است.

آقای Levine ویدئوی کوتاهی را تهیه کرده اند که در رابطه با نظر شخصی خودشان پیرامون The Black Glove می باشد. ایشان گفته اند:

من تا کنون The Black Glove را تجربه نکرده ام اما تقریبا با تک تک افرادی که مشغول ساخت این بازی هستند همکاری داشته ام. می توانم بگویم که خیال بسیار راحتی در برابر آن دارم.

شما اتمسفر این بازی را در ویدئوها شاهد بوده اید و من می خواهم که خودم را در آن غرق کنم.

استدیو Day For Night Games همچنین یک سری تصاویر جدید را نیز از پروژه خود منتشر کرده است.

حقیقت باید در گذشته نهفته شده باشد

حقیقت باید در گذشته نهفته شده باشد

حقیقت باید در گذشته نهفته شده باشد

حقیقت باید در گذشته نهفته شده باشد

بازی The Black Glove در سایت Kickstarter وضعیت خوبی ندارد چرا که سازندگان متقاضی دریافت مبلغ ۵۵۰,۰۰۰ از سوی مردم هستند اما تا به این لحظه فقط ۱۵۷,۰۰۰ دلار جمع آوری شده است. تمامی این موارد در حالی می باشد که تنها سه چهار روز به پایان کمپین Kickstarter باقی مانده است.

کلید خوردن پروژه های مختلف در سایت Kickstarter، این روزها محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و می توان امید داشت که شاید مواردی مانند واقعیت مجازی، مردم بیشتری را به سوی The Black Glove جذب کند.

داستان بازی The Black Glove در یک تئاتر مخصوص هنرهای سورئالیست با نام Equinox  جریان دارد، مکانی که در آن بازیکنان متوجه نخواهند شد وقایع مختلف در ذهن بازیکنان، واقعیت یا حتی بعدی کاملا متفاوت اتفاق خواهد افتاد. به عنوان مثال آقای Fielder به ساخته استدیو Twin Peaks یعنی “Black Lodge” اشاره کرده اند که چنین مضمونی دارد. شما وظیفه دارید که موجبات موفقیت برای یک نوازنده و فیلم ساز را رقم بزنید و برای این کار باید گذشته را دستخوش تغییر کنید.

[jwplayer mediaid=”190930″]

دانلود با کیفیت HD

0
0