گیفت کارت
گیفت کارت

ویدئوی جدیدی از گیم پلی Assassins Creed Unity در کنسول PS4 لیک شد

۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۷

اگر اخبار سایت مارا در چندروز اخیر دنبال کرده باشید، حتما می دانید که بازی Assassins Creed Unity  هنوز قبل از انتشار رسمی (حتی برای دانلود) در اختیار تعدادی از کاربران و بازیبازان بعضی سایت ها (مثل NeoGaf) قرار گرفته است و آنها نیز، تصاویر و ویدئو هایی از بازی خودشان البته در کنسول PS4، بر روی اینترنت فرستاده اند. امروز نیز یکی از کاربران سایت Youtube، ویدئویی از گیم پلی نسخه نهایی بازی در کنسول PS4 منتشر کرده است که ما آن را برای شما در ادامه مطلب آماده ساخته ایم. با ما همراه باشید.

طبق این ویدئو منتشر شده از گیم پلی، با این که بازی دو هفته تاخیر خورده است، سازندگان هنوز بعضی از مشکلات بازی را مثل باگ ها، برطرف نکرده اند. به عنوان مثال وقتی شما بدن یک سرباز  را که به دست خودتان کشته شده می گردید، دست شما کاملا در بدنش فرو می رود. البته یکی از باگ های مهم که در همه ی نسخه ها تا به الآن با این بازی همراه بوده است، یعنی باگی که شمشیر در لباس شخصیت اصلی (مثل اتزیو) فرو میرفت برطرف شده است که خودش مایه ی خوشحالی است. گرافیک بازی نیز نسباتا خوب است اما مثل اینکه نور پردازی در بازی بیش از حد زیاد بوده است زیرا در بعضی مواقع، شما می بنید که جلوی شما تقریبا همه چیز سفید به نظر می رسد (!) بیشتر از این چیزی نمی گویم و شما را به تماشای این ویدئو گیم پلی دعوت می کنم.

مشاهده آنلاین تریلر

[jwplayer mediaid=”190818″]

دانلود ویدئو گیم پلی با کیفیت HD

دانلود ویدئو گیم پلی با کیفیت SD

داستان بازی در زمان انقلاب فرانسه رخ می دهد. شما باید در نقش آرنو دوریان، به دوستان قاتل خود کمک کنید تا انقلاب به پیروزی برسد. البته آرنو ماموریت های زیادی برای رستگاری خویش نیز انجام خواهد داد.بازی Assassins Creed Unity قرار است در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۴ (۱۹ آبان ۱۳۹۳) برای کنسول های PC،PS4،،XBOXONE، منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید