The Black Glove از Oculus Rift و Project Morpheus پشتیبانی خواهد کرد

۱۲ آبان ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۷

بازی The Black Glove که توسط خالقین سابق سری Bioshock ساخته می شود، از تکنولوژی واقعیت مجازی پشتیبانی خواهد کرد. البته وضعیت این عنوان در جمع آوری کمک های مردمی چندان درخشان نیست و شما می توانید جدیدترین اخبار پیرامون بازی نامبرده را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

استدیو Day For Night Games به تازگی اعلام کرده است، در صورتی که بازی آنها از Kickstarter موفق بیرون آید، از هدست های واقعیت مجازی Oculus Rift و Project Morpheus بهره خواهد برد. بازی The Black Glove در سایت Kickstarter وضعیت خوبی ندارد چرا که سازندگان متقاضی دریافت مبلغ 550,000 از سوی مردم هستند اما تا به این لحظه فقط 157,000 دلار جمع آوری شده است. تمامی این موارد در حالی می باشد که تنها چهار روز به پایان کمپین  Kickstarter باقی مانده است.

کلید خوردن پروژه های مختلف در سایت Kickstarter، این روزها محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و می توان امید داشت که شاید مواردی مانند واقعیت مجازی، مردم بیشتری را به سوی The Black Glove جذب کند.

داستان بازی The Black Glove در یک تئاتر مخصوص هنرهای سورئالیست با نام Equinox  جریان دارد، مکانی که در آن بازیکنان متوجه نخواهند شد وقایع مختلف در ذهن بازیکنان، واقعیت یا حتی بعدی کاملا متفاوت اتفاق خواهد افتاد. به عنوان مثال آقای Fielder به ساخته استدیو Twin Peaks یعنی “Black Lodge” اشاره کرده اند که چنین مضمونی دارد. شما وظیفه دارید که موجبات موفقیت برای یک نوازنده و فیلم ساز را رقم بزنید و برای این کار باید گذشته را دستخوش تغییر کنید.

 

0
0