Handsome Jack نیز به لیست شخصیت های قابل بازی Borderlands: The Pre-Sequel اضافه خواهد شد

۱۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۷

بازی Borderlands 2 در سال 2011، یکی از بهترین شخصیت های سال یعنی Handsome Jack را در خود داشت. او که فردی نابغه، چرب زبان و شیاد بود، در Borderlands: The Pre-Sequel بازگشته است و حتی شما می توانید او را از طریق بسته Doppelganger Pack، به عنوان شخصیت قابل بازی خود انتخاب کنید. با ما در ادامه مطلب برای جزئیات بیشتر و تاریخ انتشار همراه باشید.

بسته ای که به آن اشاره کردیم 9.99 دلار قیمت دارد و از طریق آن، شما می توانید به عنوان رئیس شرکت Hyperion ایفای نقش کنید. البته از نام بسته به نظر می آید که خود Jack را نتوان انتخاب کرد و تنها شخصی مشابه او را داریم. Handsome Jack که دقیقا کلون واقعی Jack می باشد، پنجمین شخصیت قابل بازی است و از کلاس مخصوصی با نام “Doppelganger” بهره می برد.

قدرت مخصوص Jack این است که دو “digi-Jacks” را احظار خواهد کرد تا اینکه برای او مبارزه کنند. تا موقعی که زمان استفاده این قدرت به پایان نرسیده، هر دو Jack تا سر حد مرگ مبارزه خواهند کرد و در صورت مرگ، در کنار Jack واقعی مجددا حاضر خواهند شد.

Handsome Jack درست مانند بقیه شخصیت ها، علاوه بر قابلیت مخصوصی که دارد، از درخت مهارتی نیز بهره مند می باشد. سمت چپ را مهارت های “The Hero of the Story” تشکیل داده که همگی در بهبود عملکرد نارنجک ها عمل دارند. در وسط ما شاخه های “Greater Good” را داریم که به بخش Fight for Your Life (زمانی که کشته می شوید و بازی یک بار دیگر به شما فرصت زنده شدن را از طریق کشتن یک دشمن می دهد) مربوط می شود. دست راست نیز مهارت های “Free Enterprise” وجود دارد که بسته به شرکت سازنده سلاح شما، ارتقاهای مختلفی را دریافت می کنید.

این مهارت ها بسیار بر روی تیراندازی سریع و تعویض مداوم اسلحه ها تاکید دارند.

لازم به ذکر است که یک season pass به قیمت 29.99 دلار برای Borderlands: The Pre-Sequel معرفی شده است که Doppelganger Pack نیز بخشی از آن خواهد بود.

Borderlands: The Pre-Sequel برای Xbox 360، PS3 و PC منتشر شده است.

Handsome Jack

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید