Smedley: بازی Planetside 2 بر روی PS4 زیبا به نظر می رسد|انتشار نسخه بتا در ماه های آینده

۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۶

John Smedley، رئیس Sony Online Entertainment، در توییتر خود به صحبت درباره بازی free-to-play کنسول PS4، بازی Planetside 2، که در سبک علمی-تخیلی و MMOFPS قرار دارد پرداخت.

Smedley در ابتدا توییتی حاوی عکسی از یک تلویزیون که بر روی آن بازی شوتر اول شخص Planetside 2 در حال اجرا می باشد را به همراه متنی که نشان دهنده فعال بودن سرورهای Planetside 2 برای کنسول PS4 منتشر کرد. بنابراین جای امیدواری دارد که با انجام تست توسط رئیس بخش سرگرمی های آنلاین شرکت سونی دیگر این بازی به سرنوشت Driveclub دچار نشود.

“بازی Planetside 2 بر روی PS4 خوب به نظر می رسد. این بازی هم اکنون بر روی سرورهای Live در حال اجراست که این امر به ما کمک می کند بازی را تست کنیم.”

در توییت بعدی John Smedley این نوید را می دهد که در ماه های آینده نسخه بتایی از این بازی برای PS4 منتشر شود.

“نسخه بتای بازی در ماه های آینده منتشر خواهد شد. این امر در چندین مرحله عملی می شود. در ابتدا مرحله فنی بازی با یک نسخه بزرگ بتا همراه خواهد شد. نمی توانم تاریخ دقیق اعلام کنم زیرا که هنوز کارهایی برای انجام دادن وجود دارد.”

بازی Planetside 2 با این که تاریخ انتشار دقیقی برای آن اعلام نشده است اما به نظر می رسد با توجه به تأخیرهایی که تا به حال خورده است به زودی برای این کنسول و در میان تعدد عناوین شوتر اول شخص بزرگ و پرطرفدار مانند Call of Duty: Advanced Warfare که در روز دوشنبه هفته آینده منتشر خواهد شد، عرضه شود.

0
0