استدیو NetherRealm اوایل ماه نوامبر، نمایش های جدیدی از Mortal Kombat X خواهد داشت

۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۳

اگر شما نیز هوادار سری بازی های سبک Fighting باشید، بدون شک سری عنوانین Mortal Kombat را می شناسید. این بازی به دلیل خشونت بسیار بالا و دارا بودن گیم پلی فوق العاده هیجان انگیزش، همواره از استقبال خوبی از سوی هوادران و منتقدین رو به رو می شود. حال جدید ترین نسخه از این سری در نمایشگاه E3 2014 به طور رسمی رونمایی گردید و تا کنون اطلاعات جدید، چه در بخش گیم پلی و چه در بخش داستانی بازی منتشر شده است. پس با ما در ادامه مطلب برای مشاهده جدیدترین اطلاعات از این عنوان همراه باشید.

استودیو سازنده بازی Mortal Kombat X یعنی NetherRealm، امروز در صفحه رسمی توئیتر خود، اعلام نمود که در اوایل ماه نوامبر سال جاری، نمایش های جدیدی از بازی مذکور خواهد داشت. استودیو NetherRealm در انتشار توئیتی اظهار نمود:

ما یک نمایش زنده از بازی Mortal Kombat X در چهار شنبه هفته بعد و در ساعت CST 3:00 خواهیم داشت. اطلاعات جدید فراوانی در راه است. آیا سوالی در رابطه با این نمایش دارید؟ در صفحه توئیتر KombatKast# با ما در میان بگذارید.

هم چنین آنان در پاسخ به توئیت یکی از کاربران، اعلام نمودند که هیچ گونه برنامه ای برای معرفی یک کارکتر جدید نخواهند داشت:

هیچ گونه رونمایی از از کارکتر جدیدی در این نمایش نخواهیم داشت. اما ممکن است در نمایشی دیگر که در راه است، معرفی از کارکتری جدید داشته باشیم.

اما در این بین که عدم معرفی یک کارکتر جدید نوعی خبر بد محسوب می شود، می تواند خبر خوش از نگاهی دیگر باشد، چرا که زمانی که نمایشی از رونمایی یک کارکتر جدید وجود ندارد، بیشتر به رونمایی اطلاعات جدید از گیم پلی بازی پرداخته خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید