گیفت کارت
گیفت کارت

GTA: San Andreas HD برای Xbox 360 همان نسخه موبایل است | دژاوو

۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۴

Digital Foundry که بخش مهمی از سایت مشهور Eurogamer قلمداد می شود و در مباحث سخت افزاری و فنی بازی های ویدئویی فعالیت دارد، اخیرا گزارش جالبی را پیرامون نسخه HD بازی Grand Theft Auto: San Andreas منتشر کرده است که حدود چند روزی می باشد برای Xbox 360 در دسترس است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید چرا که احتمالا شما نیز متعجب خواهید شد.

متنی که در زیر مشاهده می کنید، از یک گزارش Digital Foundry بدست آمده است:

یک سری تفکرات به تازگی پیرامون پایه و اساس نسخه Xbox 360 HD جدید به وجود آمده است. این عنوان آیا یک پورت از نسخه PC اصلی است؟ آیا از محتویات بهبود یافته نسخه های iOS و Android استفاده می کند؟ نرخ فریم چطور است؟ و با توجه به ابتدایی ترین بحث در گرافیک، آیا anti-aliasing موجود است؟

پس از لودینگ بازی بسیار واضح بود که این عنوان نسخه مشابهی از GTA: San Andreas می باشد که در گذشته شاهد آن بوده ایم. که خیلی هم از آن مدت نگذشته است. نسخه موبایل را ما با تبلت Nvidia Shield مورد بررسی قرار دادیم و Xbox 360 HD ظاهرا بدون هیچ گونه تغییراتی، دقیقا همان نسخه موبایل را ارائه می کند که توسط استدیو War Drum ساخته شده بود. نام آنها هم حتی در سازندگان به چشم می خورد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید