نرخ فریم در نسخه PC بازی Assassin’s Creed: Unity قفل نشده است | توضیحاتی در رابطه مشخصات کارت گرافیک مورد نیاز

۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۹

چند روز بیشتر تا به زمان انتشار بازی Assassin’s Creed: Unity باقی نمانده است. میان نبرد کنسول ها در بحث های نابرابری و این گونه موارد، خیلی ها دوست دارند بدانند که آیا میزان نرخ فریم بر روی PC قفل است یا نه؟ جواب این سوال به همراه یک سری توضیحات در رابطه با گرافیک مورد نیاز در ادامه مطلب موجود است و توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

آقای Gabriel Graziani به عنوانی یکی از سازندگان حاضر در بخش جامعه بازیکنان که هم اکنون در استدیو Ubisoft Montreal حضور دارند، رسما اعلام کرده اند که نرخ فریم در نسخه PC بازی Assassin’s Creed: Unity  قفل نشده است. زمانی که از ایشان در رابطه با نرخ فریم جدیدترین عنوان در سری Assassin’s Creed سوال شد، چنین پاسخ دادند:

نرخ فریم قفل نیست و شما می توانید v-sync را در تنظیمات خاموش یا روشن کنید.

از طرف دیگر آقای Graziani اعلام کرده اند که مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای Assassin’s Creed: Unity، در بخش گرافیک کمی محافظه کارانه بوده است. البته بازیکنان قطعا 4 گیگابایت VRAM را نیاز خواهند داشت. ایشان گفته اند:

این مشخصات نهایی هستند اما در بحث گرافیک کمی محافظه کارانه می باشد چرا که شما قطعا 4 گیگابایت VRAM نیاز دارید.

البته این پست طولی نکشید که دچار تغییراتی شد چرا که خود شرکت Ubisoft معتقد است، 3 گیگابایت VRAM کافی می باشد. آقای Graziani می گویند:

مشخصات اعلام شده درست است و من بابت شبه ای که ایجاد شده است پوزش می طلبم چرا که از خانه توئیت ارسال می کردم در شرکت نبودم که دقیقا سوال کنم.

خیلی جالب خواهد بود که ببینیم بالاخره ما 4 گیگابایت VRAM نیاز داریم یا همان 3 گیگابایت هم کفایت می کند تا اینکه Assassin’s Creed: Unity را با رزولوشن 1080p تجربه کنیم.

Assassin’s Creed: Unity در 11 نوامبر (مصادف با 20 آبان) برای پلتفرم های PC، Playstation 4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید