گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: Xbox Entertainment Studios کاملا منحل شده است

۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۷

شرکت مایکروسافت در نسل هشتم تلاش های بسیار زیادی را کرد تا اینکه انقلابی در زمینه سرگرمی های اتاق نشیمن، با کنسول و برنامه های تلویزیونی خود برای بخش سرگرمی ایجاد کند. اما امروز یک گزارش نگران کننده به گوش رسیده است که خبر بر باد رفتن تمامی این زحمات و ایده ها می دهد. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

امروز خانم ها Nancy Tellem و Jordan Levin از بخش Xbox Entertainment Studios کنار گذاشته شده اند. این گزارش توسط سایت Variety منتشر شده است و در آن آمده که افراد نامبرده، در روز چهارشنبه به عنوان دو تن از 3,000 کارمند اخراج شده مایکروسافت، معرفی شده اند.

این مشکلات و جدایی ها صرف الان فقط نمی باشد و مدت نسبتا زیادی است که زنگ خطر منحل شدن Xbox Entertainment Studios به صدا در آمده بود. خانم ها Tellem و Levin ظاهرا تا آخر سال در شرکت حضور دارند تا اینکه پروژه های باقی مانده را جمع آوری کنند.

خانم Tellem در سال 2012 به استخدام مایکروسافت در آمدند و فرد بسیار مهمی قلمداد می شدند. در آن زمان واقعا مایکروسافت جدیت بسیاری را در زمینه ارائه برنامه های اصلی و انحصاری خود نشان می داد. البته بعد از اینکه آقای Satya Nadella به عنوان مدیر عامل جایگزین آقای Steve Ballmer شدند، مایکروسافت به کلی تکان خورد و بخش Xbox Entertainment Studios نیز یکی از طلفات این اتفاق است.

واقعا جای تاسف می باشد چرا که خانم Tellem علاقه بسیاری به دنیای بازی های ویدئویی داشته اند و مایکروسافت هم برنامه های خوبی را در نظر داشت. تنها برنامه های حاصل شده مستند E.T. landfill است در کنار Miss Teen USA 2014 و Halo: Nightfall.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید