گیفت کارت
گیفت کارت

مایکروسافت فعلا برنامه ای برای فروش کنترلر سفید رنگ Xbox One به صورت جداگانه ندارد

۷ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۲

شرکت مایکروسافت کمی بعد از اینکه کنسول نسل هشتمی خود را به جهان معرفی کرد، یک مدل سفید رنگ را نیز به نمایش در آورد که قرار بود فقط به کارکنان اعطا شود. پس از گذشت مدتی این شرکت رسما فروش کنسول Xbox One سفید رنگ را با باندل بازی Sunset Overdrive اعلام کرد. در این میان عده ای کنسول خود را قبلا خریداری کرده اند و شاید فقط بخواهند که کنترلر سفید رنگ داشته باشند. آیا این دسته از افراد به آرزوی خود خواهند رسید؟ پاسخ در ادامه مطلب موجود است.

برخی کاربران در سایت توئیتر از آقای Aaron Greenberg به عنوان مدیر کل بخش بازایابی Xbox در Xbox Entertainment Studios در رابطه با همین مسئله سوال کرده اند و پاسخ نیز چنین است:

فعلا برنامه ای برای کنترلرهای سفید رنگ نداریم.

صحبت های آقای Greenberg نکته جالبی را در بر می گیرد و آن استفاده از کلمه “فعلا” است. با این حساب شاید در آینده ما شاهد کنترلر های سفید رنگ Xbox One باشیم که به صورت جداگانه فروخته می شود اما فعلا خبری نخواهد بود.

اگر قصد تهیه رنگ های دیگری از کنترلر Xbox One را دارید، می توانید از دو طرح استتار موجود در بازار یکی را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که در آینده کنترلری با طرح ویژه Call of Duty: Advanced Warfare در بازار توزیع خواهد شد که بسیار جذاب است و تصویر آن را شما در اینجا شاهد هستید:

هر چند فعلا خبری از رنگ سفید نیست، اما اگر مایکروسافت بخواهد مسیر قدیمی خود را در نسل هفتم پیش گیرد، رنگ مشکی تنها گزینه شما نخواهد بود و شما شاهد کنترلرهای رنگارنگ با طرح های مختلفی خواهید بود، درست مانند کنترلرهای Xbox 360.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید