با بهترین گل های هفته بازی FIFA 15 همراه باشید

۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۴

بیش از ۴ هفته از انتشار نسخه جدید بازی پرطرفدار FIFA 15 می گذرد و عده ی زیادی تا به حال اقدام به دریافت این بازی و انجام آن کرده اند. سازندگان بازی در EA Sports هر هفته اطلاعاتی از جمله بهترین تیم هفته، که بر مبنای نمایش بازیکنان فوتبال در دنیای واقعی این تیم توسط EA Sports انتخاب می شود، و همچنین بهترین گل های هفته که در واقع بهترین گل هایی است که بازیکنان در جریان بازی FIFA 15 به ثمر رسانده و آن را به اشتراک می گذارند را از این بازی منتشر می کنند. با بهترین گل های زده شده در بازی FIFA 15 در هفته گذشته همراه باشید.

با مشاهده ویدئو مربوط به بهترین گل های هفته و بررسی بازیکنانی که توسط آن ها بازیبازان چنین گل های زیبایی را به ثمر رسانده اند می توان به گونه ای این برداشت را کرد که بازیکنان با قابلیت ها و rating بالا در این بازی قادر به انجام کارهایی هستند که شاید برگ برنده برای تیم خود باشند و همچنین تمایل به استفاده از تیم هایی که از چنین ستاره هایی بهره نمی برند را کم تر کند.

ویدئوی بهترین گل های هفته را از قسمت پایین می توانید مشاهده یا دانلود نمایید.

[jwplayer mediaid=”189940″]

دانلود ویدئو با حجم ۲۲ مگابایت و کیفیت خوب

دانلود ویدئو با حجم ۱۲ مگابایت و کیفیت متوسط

نظر شما درباره گل های به ثمر رسیده چیست؟ آیا زدن چنین گل هایی در دنیای واقعی نیز رخ می دهد و این گل ها به واقعی تر بودن بازی FIFA 15 کمک می کند؟

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید