گیفت کارت
گیفت کارت

به روز رسانی نرم افزاری ۲٫۰ برای PS4 هم اکنون در دسترس است|مرور ویژگی های فرمور ۲٫۰ کنسول PS4

۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۴

به روز رسانی ۲٫۰ کنسول PlayStation 4 که بزرگ ترین به روز رسانی از زمان عرضه این کنسول محسوب می شود، ساعاتی پیش برای بسیاری از کاربران در اروپا و آمریکا قابل دریافت شد. هرچند که تنها بخش اروپایی PlayStation از انتشار این به روز رسانی از طریق توییتر خود اطلاع رسانی کرده اما کاربران در آمریکای شمالی نیز قابلیت دانلود این آپدیت را گزارش کرده اند.

از ویژگی های اصلی فرمور ۲٫۰ کنسول PlayStation 4 که با نام “Masamune” شناخته می شود به صورت زیر است:

Share Play: با این قابلیت بازیکنان امکان این را خواهند داشت تا از طریق ارتباط آنلاین دوست خود را به بازی خود دعوت کنند و به صورت co-op یا دیگر حالت های ممکن به انجام بازی بپردازند، حتی اگر بازی را بر روی کنسول خود ندارند. عضویت سرویس PlayStation Plus برای بهره مندی از برخی ویژگی های Share Play مورد نیاز است.

YouTube: با استفاده از برنامه YouTube ادغام شده در نرم افزار اصلی کنسول PlayStation 4 بازیکنان می توانند با استفاده از دکمه Share روی کنترلر خود هر بخش از گیم پلی بازی که در حال انجام هستند را مستقیماً در شبکه YouTube آپلود کنند.

Themes and Colors: با استفاده از ویژگی های جدید تم ها در به روز رسانی ۲٫۰ کنسول PlayStation 4، کاربران می توانند تصویر پس زمینه صفحه اصلی کنسول را با استفاده از تم ها و رنگ های موجود شخصی سازی کنند. همچنین امکان استفاده از تم های Dynamic در کنسول نیز مهیا شده است که در آینده ای نزدیک تعداد زیادی از این تم ها توسط افراد مختلف ساخته شده و منتشر خواهد شد.

Live Broadcasting Enhancements: ایجاد فیلترهای مختلف برای جستجو و بسیاری قابلیت دیگر به بخش Live from PlayStation اضافه شده است.

Content Area and Library: ایجاد امکان دسترسی سریع تر به محتوای موجود برای کاربران با Content Area بازطراحی شده و قابلیت های دسته بندی بهینه شده برای بخش Library کنسول.

USB Music Player: با قرار دادن حافظه USB در دستگاه امکان پخش موسیقی در پس زمینه ایجاد شده است.

What’s New: اضافه شدن بخش پیشنهادات دوستی از میان دوستان مشترک با دوستان حال حاضر کاربران و نمایش آپدیت های افراد موجود در لیست دوستان در بخش What’s New کنسول.

در رابطه با امکان دریافت این به روز رسانی در آسیا هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است. شما می توانید با اتصال به اینترنت این امکان را بررسی کنید و نتیجه را با دوستان خود در میان بگذارید یا اگر هم اکنون این آپدیت را دریافت کرده و از ویژگی های جدید آن استفاده کرده اید، از تجربیات خود و نقاط ضعف و قوت این قابلیت ها بگویید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید