از باکس آرت Captain Toad: Treasure Tracker رونمایی شد | مثل همیشه دوست داشتنی

۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۵

شعبه اروپا شرکت نینتندو سر انجام از باکس آرت بازی Captain Toad: Treasure Tracker رونمایی کرده است. این طراحی نیز مانند دیگر عناوین ساخته شده از سری Mario بسیار دوست داشتنی است و شما می توانید آن را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

بازی Captain Toad: Treasure Tracker یک عنوان در سبک پلتفرمر معمایی می باشد که توسط شرکت Nintendo EAD Toky ساخته شده و انتشار آن را نیز خود نینتندو به صورت انحصاری برای Wii U بر عهده دارد. بازی نامبرده عنوانی فرعی در سری Mario قلمداد می شود که بر اساس یکی مینی گیم در بازی Super Mario 3D World ساخته شده است و از مجسمه های Amiibo نیز پشتیبانی می کند.

گیم پلی بر اساس مینی گیم Adventures of Captain Toad ساخته شده است که در آن زمان ما صرفا شاهد یک سری موارد پایه بودیم. بازیکنان در این عنوان وظیفه هدایت Captain Toad را بر عهده دارند و گاهی هم شخصیت همراه او یعنی Toadette. ماموریت این دست که در هر سطح از تمامی موانع بگذرید به ستاره ای برسید که در آخر هر مرحله موجود است.

بازی Captain Toad: Treasure Tracker در نمایشگاه E3 2014 معرفی شد و در ۵ دسامبر (مصادف با ۱۴ آذر) برای آمریکای شمالی منتشر خواهد شد.

به نظر شما کدام طرح زیبا تر است؟

نسخه ژاپنی

نسخه اروپایی

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید