ویدئو: ۵ کار بسیار جالب که می توانید در Far Cry 4 انجام دهید

۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۱

امروز سازنده بازی Far Cry 4، یعنی Ubisoft، تریلر ۴ دقیقه ای جدید و زیبایی از این بازی انتشار داد. در این تریلر، شما می بینید که ۵ کار بسیار جالب، در بازی قابل انجام خواهد بود که واقعا برای طرفداران این بازی هیجان انگیز است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

همانطور که خواندید، این تریلر ۵ کار بسیار جالب را که می توانید دربازی انجام دهید به شما نشان می دهد. البته این پنج کار بسیار هیجان انگیز، قبلا توسط تهیه کننده بازی یعنی آقای Patrik Methe انجام شده است و ایشان، این کارها را در حین تست کردن بازی انجام داده اند و در اصل، این ۵ کار هیجان انگیز توسط ایشان انجام شده است. و اگر این اتفاقات برای هر طرفدار دیگری از این بازی اتفاق بیفتد مطمئنا از آن لذت می برد. البته این تریلر برروی بی نظمی ها و هرج و مرج هایی که می توانید دربازی و در بخش Co-Op نیز انجام داده شود مانور می دهد. قابل ذکر است که بدانید این تریلر از گیم پلی خودبازی و در کنسول PS4 تهیه شده است.

دانلود تریلر با کیفیت HD

شما در بازی Far Cry 4، در نقش Ajay Ghale بازی را انجام خواهید داد و در مکانی خیالی که در رشته کوه های هیمالیا وجود دارد، یعنی Kyrat، به جنگ با Pegan Min دیوانه و ستمگر خواهید می پردازید و در این راه با دوستانی نیز همراه می شوید و کارهای بسیار جالبی انجام می دهید تا دیوانگی را در این نسخه نیز درک کنید. قابل ذکر است که بدانید بازی برروی کنسول PS4 با کیفیت ۱۰۸۰p و البته در هردو کنسول های نسل هشتمی با نرخ فریم ۳۰fps اجرا می شود. رزولوشن بازی در کنسول Xbox One نیز هنوز به طور رسمی اعلام نشده ولی کارگردان بازی Alex Hutchinson و دیگر سازندگان بازی در تلاش هستند تا بتوانند کیفیت ۱۰۸۰p را در این کنسول نیز پیاده سازی کنند. Far Cry 4 در تاریخ ۱۸ نوامبر (۲۷ آبان) قرار است برای کنسول های نسل هشتمی Xbox One و Ps4، برای کنسول های نسل هفتمی PS3 و Xbox 360، همچنین برای پلتفرم PC به انتشار جهانی برسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید