تاریخ انتشار بازی Dragon Ball Xenoverse برای آمریکا اعلام شد

۵ آبان ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۵

در بیش تر مواقع، سریال های کارتونی معروف و پر طرفدار ژاپنی، پس از مدتی تبدیل به بازی می شوند، و هم چنین در بیشتر مواقع، این عناوین برای کنسول ها دستی و یا کنسول های خانگی ژاپنی عرضه می شوند. سریال کارتونی Dragon Ball نیز، از این دسته سریال ها می باشد. اما سریال کارتونی Dragon Ball، تا کنون نسخه های زیادی از آن به عرضه رسیده است و جدیدترین نسخه آن نیز در دست ساخت می باشد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در هفته گذشته تاریخ انتشار نسخه اروپایی بازی اعلام شد که همان طور که اعلام نمودیم، تاریخ انتشار بازی برای اروپا ۱۳ فوریه ۲۰۱۵ یعنی هشت روز پس از انتشار نسخه ژاپنی، برای کنسول های نسل هفتم و هشتم عرضه خواهد شد. حال امروز تاریخ عرضه نسخه آمریکایی بازی مذکور به طور رسمی از سوی استودیو سازنده بازی یعنی Bandai Namco به طور رسمی اعلام شد. طبق گفته های استودیو سازنده بازی مذکور،  Dragon Ball Xenoverse در تاریخ 17 فوریه سال 2015 در آمریکا عرضه می شود.

همچنین امروز استودیو سازنده در کنار اعلام تاریخ اتشار بازی Dragon Ball Xenoverse، حالت جدیدی از بازی را نیز معرفی نمود. این حالت جدید که “World Tournament Budokai Tenkaichi” نام دارد، به بازیکنان این اجازه را می دهد تا با انتخاب کارکتر های مورد نظرتان از Dragon Ball GT، به طور گروهی به بازی پردازید. هم چنین این حالت جدید، در شهر Toki Toki City در جریان است و شما با به کار گیری “massive frenzied brawl” می توانید از پاداش ها و جوایزی ویژه برخوردار شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید