Grand Theft Auto: San Andreas از Steam حذف شده است | احتمال عرضه نسخه HD برای PC

۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۷

10 سال از عرضه Grand Theft Auto: San Andreas بر روی کنسول Playstation 2 و خلق لحظاتی منحصر به فرد می گذرد. یکی دو روزی می شود که این عنوان برای کنسول نسل هفتمی Xbox 360 عرضه شده است و از گرافیک 720p بهره می برد که بسیار بهتر از آن زمان است. خیلی ها مسلما حسرت تجربه مجدد چنین عنوانی را با کیفیت بیشتر روی رایانه های شخصی دارند. اگر شما عضو این عده هستید، خبرهای جالبی منتشر شده است که توصیه می کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اول از همه اینکه Grand Theft Auto: San Andreas دیگر در سایت Steam برای دانلود قرار ندارد و حذف شده است. همه چیز به اینجا ختم نمی شود و طبق اطلاعات بدست آمده از دیتا بیس ها، نسخه HD که قبل تر در رابطه با عرضه آن برای Xbox 360 صحبت کردیم، به PC نیز راه خواهد یافت.

Grand Theft Auto: San Andreas از رزلوشون ۷۲۰p بر روی کنسول Xbox 360 بهره خواهد برد و جزئیات گرافیکی در فواصل دورتر نیز بیشتر است. نسخه Xbox اصلی بازی نامبرده دیگر در فروشگاه XBL Marketplace موجود نیست و نسخه آپدیت شده از طریق Games on Demand جای آن را گرفته است. لازم به ذکر است که سازندگان اچیومنت های ویژه ای را برای GTA: San Andreas تهیه کرده اند و شما می توانید لیست آن را در اینجا مشاهده کنید.

به نظر شما آیا Grand Theft Auto: San Andreas با گرافیک بهتر، مجددا برای PC عرضه خواهد شد؟

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید