کمپین Kickstarter بازی Pixel Galaxy: Enemies Aren’t Forever لانچ شد|دموی رایگان بازی در دسترس است

۳ آبان ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۵

Kevin Zhang از اعضای استودیو Serenity Forge اطلاعاتی از بازی در دست ساخت این استودیو مستقل به نام Pixel Galaxy: Enemies Aren’t Forever منتشر کرده است. طبق اطلاع رسانی این عضو از تیم سازنده بازی، این بازی که الهام گرفته شده از بازی Katamari and Super Hexagon است در سبک شوتر و اکشن پر جنب جوش قرار دارد که البته امکان شلیک گلوله برای بازیکنان وجود ندارد. علاوه بر این Kevin Zhang اعلام کرد کمپین Kickstarter این بازی نیز شروع به کار کرده و هدف مورد نظر استودیو سازنده را دنبال می کند.

در بازی Pixel Galaxy: Enemies Aren’t Forever در واقع این دشمنان موجود در بازی هستند که شلیک می کنند و بازیکنان باید از قدرت و گلوله های شلیک شده ی دشمنان بر ضد آن ها استفاده کنند و باعث افزایش قدرت و اندازه خود شوند.

هدف سازنده این بازی، Serenity Forge، رسیدن به ۶ هزار دلار برای تأمین مالی بازی Pixel Galaxy: Enemies Aren’t Forever است و برای دستیابی به این هدف ۲۳ روز فرصت دارند. علاوه بر این تیم سازنده بازی نسخه ی دموی رایگانی در دسترس عموم قرار داده اند.

از ویژگی های اصلی بازی می توان به نکات زیر اشاره کرد:

در بازی ۶ سطح دشواری مختلف وجود دارد که از “Easy” شروع و به “Normalest” ختم می شود. البته سطح “Normalest” شبیه به معنای لغوی خود نیست.

دشمنان پیکسلی که در بازی حضور دارند هرکدام شخصیت منحصر به فردی برای خود دارند، برخی هجومی تر و برخی تدافعی تر عمل می کنند. بدترین دشمن شما می تواند در یک چشم به هم زدن تبدیل به قدرتمندترین سلاح شما شود.

دشمنان پشت سر هم هجوم می آورند و این به شما بستگی دارد تا چه میزان بتوانید در این مسیر زنده بمانید.

باس های موجود در بازی مدل های خاص حمله و حرکت خاص خود را دارند. در ابتدا ترسناک خواهند بود ولی همگی ضعف هایی دارند.

ویدئوی منتشر شده از بازی Pixel Galaxy: Enemies Aren’t Forever به صورت زیر قابل مشاهده و دانلود می باشد.

[jwplayer mediaid=”189421″]

دانلود ویدئو با حجم ۱۲ مگابایت

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید