ویدئویی خارق العاده از صحنه آغازین The Witcher 3 منتشر شد | این است هنر CD Projekt Red

۲ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۵

بازی The Witcher 3: Wild Hunt به قدری مورد انتظار است و همگان آن را دوست دارند که همیشه برای تک تک ویدئو ها و نمایش های آن ثانیه شماری می شود. این ثانیه شماری برای ویدئو آغازین به پایان رسیده است و شما می توانید آن را در ادامه مطلب دانلود و یا تماشا کنید.

در این ویدئو 3 دقیقه ای ما شاهد قهرمان بازی یعنی Geralt of Rivia هستیم که به دنبال رد هایی از Yennefer، در یک میدان جنگ می گردد. تماشای آن را حتما توصیه می کنیم.

The Witcher 3: Wild Hunt داستان شخصیتی به نام Geralt of Rivia را به یک جمع بندی و پایان خواهد رساند که در دو عنوان قبلی، ما با او کاملا آشنا شده بودیم. وقایع آن پس از The Witcher 2 دنبال می شود و آن دسته افرادی که از Geralt of Rivia سوء استفاده کرده بودند، هم اکنون دیگر حضور ندارند. این بار ما شاهد یک داستان خصوصی تر برای قهرمان داستان هستیم و این در حالی است، که نظم جهانی دچار تغییراتی خواهد شد. ماموریت Geralt اینبار به مقابله با نیروهای ارتش ماورا الطبیعه ای به نام Wild Hunt گره خورده است؛ ارتشی مرگبار که به امپراطوری شمالی حمله کرده و قتل عام بزرگی را به راه انداخته اند. ظاهرا تنها راه پایان دادن به این حملات، مداخله Witcher است.

The Witcher 3: Wild Hunt در 24 فوریه ۲۰۱۵ (مصادف با 5 اسفند) برای PC، Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

[jwplayer mediaid=”189316″]

دانلود با کیفیت Full HD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید