با تریلر جدید بازی Bloodborne همراه باشید|دشمنانی هولناک و مخوف

۲ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۸

مطمئنا بسیاری از شما با جدیدترین بازی در سبک RPG که انحصاری PS4 می باشد، آشنایی دارید. و نام این بازی هیچ نامی نیست جز Bloodborne. امروز مراسمی مهم درباره دنیای بازی ها به نام Golden Joystick Awards 2014 در جریان می باشد. در این مراسم همیشه تریلر های زیبایی از برخی بازی به نمایش در می آید. و یکی از این بازی ها هم که در این مراسم تریلری زیبا از آن به نمایش درآمد، باز Bloodborne می باشد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در این تریلر، شما دشمنان هولناکی را که در بازی حضور دارند و اتفاقا از برگترین و سرسخت ترین دشمنان شما هم هستند، دین خواهید کرد. مطمئن با شید با تماشاب این تریلر شما به فضای تاریک بازی بهتر پی خواهید برد. شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می کنم.

مشاهده آنلاین تریلر

[jwplayer mediaid=”189283″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

بازی در شهری به نام Yharnam جریان دارد. آسمان این شهر همیشه تاریک است. در این شهر، اکثر انسان ها به یک نوع بیماری دچار شده اند که آن هارا به شکارچیانی وحشی تبدیل می کند. شما در نقش شخصیت اصلی، باید با این شکارچیان مبارزه کنید و سعی کنید تا در این شهر تاریک و مخوف زنده بمانید. تاریخ انتشار این بازی برای ژاپن ۵ فوریه ۲۰۱۵ اعلام شده است، و یک روز بعد از این تاریخ هم بازی برای اروپا و آمریکای شمالی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید