تصاویری جدید از بازی Motorcycle Club منتشر شد| یک ماه تا انتشار

۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۶

شرکت های Koch Media و Bigben Interactive، سازندگان بازی Motorcycle Club، تصاویر جدیدی از این بازی مورد انتظار و در سبک آرکید منتشر کردند. که قرار اسj در ماه آینده برای پلتفرم PC به انتشار برسد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادمه مطلب همراه باشید.

در بازی Motorcycle Club، بازیبازان می توانند بهترین موتورسیکلت ها را در سرتاسر جهان از جمله موتورسیکلت های BMW،Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki و Yamasha انتخاب نموده و مسابقه دهند. موتور سیکلت های داخل بازی به سه دسته Roadster و Superbike و یک دسته مخصوص و سفارشی تقسیم می شوند. این موتورسیکلت ها در گاراژ هایتان منتظر شما هستند تا با رهبری شما بتوانند در موفقیت باشگاه تان سهمی داشته باشند. همچنین اگر شما با هر مسابقه بتوانید رده خود را افزایش داده و سکه های زیادی کسب کنید، می توانید به موتورسیکلت های قوی تری دست پیدا کرده و از آن ها به سود خود و برای برتری بر حریفان استفاده کنید.

همچنین یکی از سازندگان بازی اظهار داشته است که:

شما در بازی میتوانید بین چندین موتورسیکلت بسیار قدرتمند، انتخاب های فراوان و مختلفی داشته باشید، که می تواند ماجراجویی های شگفت انگیزی در برابر رقیبانتان رقم بزند، اما مطمئن باشید که موتورهای خوبی برای راه پیش رویتان انتخاب میکنید وگرنه پشت در های بسته خواهید ماند. به شما اطمینان می دهم !

همچنین دربازی بخشی به نام Motorcycle Champions قرار دارد که برای موفقیت در آن، شما باید در جریان روز و شب، 20 بار به موفقیت برسید. این پیروزی ها همچنین می تواند به شما کمک کند تا راحت تر بتوانید فاصله ی زیادی بین خودتان و باشگاه های رقیب بیندازید. همچنین قابل ذکر است که بدانید بخش چندنفره بازی می تواند حداکثر از 4 نفر به شکل هم زمان پشتیبانی کند.

از تصاویر منتشر شده لذت ببرید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید