باندل GTA V برای کنسول PS4 در ژاپن هم تایید شد

۱ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۲

چندی پیش بود که باندل بازی محبوب و پر طرفدار Grand Theft Auto V برای کنسول نسل هشتمی سونی در اروپا تایید شد. اکنون در جدید ترین اخبار اعلام شده است که این باندل علاوه بر اروپا برای ژاپن هم عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این باندل در ژاپن با قیمت ۴۴,۹۸۰ ین عرضه خواهد شد. همچنین محتوای این باندل شامل یک کنسول PS4 به رنگ سیاه، یک نسخه از بازی Grand Theft Auto V، یک میلیون پول در بازی و در نهایت ۱۵ روز اشترک PlayStation Plus به صورت رایگان می باشد. همچنین بازی GTA V به تنهایی در ژاپن به قیمت ۷,۴۰۰ به فروش خواهد رسید.

این باندل در دو منطقه ی مختلف تفاوت هایی دارد برای مثال باندل در اروپا در هر دو رنگ سفید و سیاه عرضه خواهد شداما در مقابل این باندل در ژاپن فقط به رنگ سیاه قابل دسترس است. با توجه به این خبر، باندل GTA V در ژاپن امکانات جالب و اضافی خوبی را دارد که می تواند طرفداران را بیشتر راضی نگه دارد اما با این وجود هنوز اطلاعات دقیقی از جزییات و امکانات باندل در اروپا مشخص نشده است که این احتمال دارد از امکانات کمتری بهره ببرد.باید به زودی منتظر اخبار بیشتری از این باندل باشیم.

باندل Grand Theft Auto V برای PS4 می توانید فرصتی بسیار مناسب برای خرید کنسول PS4 توسط طرفداران این بازی باشد.

بازی GTA V در تاریخ ۱۸ نوامبر برابر با ۲۷ آبان در اروپا و آمریکای شمالی برای PS4  و Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید