وب سایتی برای بازی Yu-Gi-Oh Arc-V: Tag Force Special راه اندازی شد

۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۷

در بیش تر مواقع، سریال های کارتونی معروف و پر طرفدار ژاپنی، پس از مدتی تبدیل به بازی می شوند، و هم چنین در بیشتر مواقع، این عنوانین برای کنسول ها دستی و یا کنسول های خانگی ژاپنی عرضه می شوند. سریال کارتونی YU-GI-OH نیز، از این دسته سریال ها می باشد. این سریال کارتونی که از سال 2000 میلادی شروع به پخش شد، به دلیل داشتن خیل عظیمی از هواداران، تا سال گذشت نیز ادامه داشت! حال این طور که به نظر می رسد، این سریال کارتونی می خواهد از این قانون هم نوعانش پیروی کند، زیرا امروز سایتی تحت عنوان بازی YU-GI-OH Arc-V: Tag Force Special راه اندازی شد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بازی  YU-GI-OH Arc-V: Tag Force Special نیز امروز در کمال ناباوری برای کنسول دستی PSP معرفی شد و تنها به صورت دیجیتالی در کشور ژاپن عرضه می شود. این بازی شامل هر پنج شخصیت اصلی کارتون به نام های Yugi، Jaden، Yusei، Yuma و Yuya می باشد. هم چنین اگر شما کارتون مورد نظر را دیده باشید، در آن شخصیت های اصلی از پاندول های فراخوان هیولا ها به نام Pendulum Summon اسفاده می کردند. طبق گفته سازندگان، شما نیز قادر به استفاده از این دستگاه در گیم پلی بازی می باشید.  هم چنین در وب سایت راه اندازی شده برای این عنوان، اطلاعاتی قابل توجه برای هواداران این عنوان منتشر شد:

آخرین نوع از دستگاه های فراخوان هیولا ها در بازی وجود دارد. زمین دوئل و مبارزه بازی، مانند فضاهای داخل Pendulum Summon می باشد، پس شما می توانید به مبارزه با تمامی کارت هایتان بپردازید. با گذاشتن کارت ها در دستگاه و استفاده از آن، هیولا های مورد نظرتان را احضار کنید.

بازی YU-GI-OH Arc-V: Tag Force Special، نوعی بازی مبارزه ای با کارت، مانند خود کارتون آن می باشد. هم چنین قابل ذکر است که تمامی 7000 کارت موجود در کارتون، در سکوی مبارزه شما در دسترس است. هنوز هیچ نوع تاریخی برای عرضه این عنوان اعلام نشده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید