برزگ ترین اپدیت بازی Titanfall امروز معرفی می شود

۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۷

بدون شک یکی از برزگ ترین انحصاری های پلتفرم های شرکت مایکروسافت تا به امروز، عنوان Titanfall بوده است. این عنوان MMO، با نمرات و نقد های فوق العاده ای از سوی منتقدین رو به رو شد. هم چنین از سوی دیگر، رویارویی با استقبال شگفت انگیز هواداران، همگی دست به دست هم دادند تا این عنوان، به یکی از موفق ترین انحصاری های شرکت مذکور تبدیل شود. حال با این همه تقدیر و تمجید از سوی منتقدین و هوادران، مطمئنا استودیو سازنده آن یعنی Respawn Entertainment ساکت نخواهد ماند و به انتشار آپدیت ها و به روز رسانی هایش برای زنده نگه داشتن این عنوان، ادامه خواهد داد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر از این آپدیت، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق آخرین خبر منتشر شده، استودیو سازنده بازی Titanfall امروز اولین جزئیات را از این آپدیت که برزگترین آپدیت این عنوان تا به حال نام گرفته، منتشر خواهد کرد. آن ها امروز از طریق صفحه توئیتر مربوط به اخبار آپدیت ها و به روز رسانی های این بازی، توئیت زیر را منتشر نمودند:

بزرگ ترین آپدیت ما در راه است. رونمایی ساعت 10 شب، در تاریخ 2014/10/22 خواهد بود.

هم چنین نیاز به ذکر است که زمان داده شده از سوی آن ها، به زمان محلی خودشان بوده و این زمان، ساعت 6 بعد از ظهر کشور بریتانیا می باشد.

اخرین اپدیت منتشر شده برای این عنوان IMC Rising نام دارد. این آپدیت همراه با عرضه آخرین DLC بازی Titanfall به نام IMC Rising ، در پاییز منتشر شد. بازی Titanfall در سال جاری برای هر سه پلتفرم شرکت مایکروسافت یعنی کنسول های Xbox 360 و Xbox One و رایانه های شخصی منتشر شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید