اطلاعات جدید از Stickerهای درون بازی LittleBigPlanet 3 منتشر شد|درجه سنی “E” از جانب ESRB برای این بازی در نظر گرفته شد

۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۳

بازی LittleBigPlanet 3 در ماه آینده عرضه می شود و سازمان ESRB این بازی را مورد ارزیابی قرار داده و درجه سنی E – Everyone برای این بازی در نظر گرفته شده است که با توجه به سبک و سیاق سری LittleBigPlanet این درجه سنی برای نسخه سوم از این سری قابل پیش بینی بود و تنها مواردی که در این عنوان بر روی درجه سنی تأثیر گذار بوده است می توان به تعدادی کامیک، خشونت ملایم و ارجاع به دخانیات اشاره کرد. علاوه بر این اطلاعات جدیدی از Stickerهای درون بازی منتشر شده است.

در بازی در میان جوایزی که قابل دستیابی هستند می توان به لوله ی استعمال دخانیات اشاره کرد. دیگر Stickerهای اشاره شده نیز شامل استیکری با لقب “No Heavy Petting” که گربه ای را نشان می دهد که یک تن وزن دارد و استیکر “No Nudity” که در آن تصویری از Sackboy وجود دارد می توان اشاره کرد. توضیحات مربوط به درجه بندی سنی این بازی به صورت زیر است:

“LittleBigPlanet 3 یک بازی پلتفرمر می باشد که در آن بازیکنان کنترل شخصیت های از جنس نخ را بر عهده دارند و در تلاش برای جلوگیری از برنامه های فرد شرور بازی می باشند. بازیکنان در محیط های باطراوت بازی گشت و گذار می کنند و با دوری از خطرات موجود (برای مثال آتش و اکتریسیته) و استفاده از قدرت های خاص هر شخصیت برای شکست دشمن کارتونی خود تلاش می کنند. دشمنان نیز معمولاً با منفجر شدن نابود می شوند و شکست را می پذیرند. در بازی جوایزی به موجب پیشرفت بازیکنان به صورت استیکر داده می شود و این استیکرها معمولاً جنبه ی شوخی دارند و هنگام اعطای آن ها کارکترهای بازی خنده و سر و صدا می کنند. از استیکرهای موجود در بازی می توان به “No Heavy Petting” که گربه ای به وزن یک تن را نشان می دهد، “No Nudity” که عکسی با فیگور خاصی از Sackboy را نشان می دهد و همچنین یک استیکر که نمایش دهنده لوله ی استعمال دخانیات است اشاره کرد.”

بازی LittleBigPlanet 3 در تاریخ 18 نوامبر برای PlayStation 3 و PlayStation 4 عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید