تست GPU بر روی بازی Star Citizen|با یک کارت گرافیک GTX750 می توانید بازی را در بالاترین تنظیمات با 30fps اجرا کنید

۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۸

برای افراد علاقه مند به انجام بازی توسط کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ ها همیشه موضوع مدل و قدرت کارت گرافیک برای خرید سیستم یا ارزیابی سیستم برای بررسی این که آیا سخت افزار آن ها می تواند از عهده ی اجرای بازی بربیاید یا نه موضوع مهمی بوده است. به این منظور یک سایت تخصصی سخت افزار روسی اقدام به انجام تست بر روی بازی Star Citizen نموده تا نشان دهد چه مدل واحد پردازنده ی گرافیکی برای اجرای این بازی با بالاترین حد تنظیمات برای اجرا با رزولوشن 1080p و بالاتر مورد نیاز است. بازی Star Citizen با موتور CryEngine 3 ساخته شده و برای بهترین تجربه ی این بازی، بازیکنان باید از یک PC مخصوص بازی استفاده کنند. در ادامه تست صورت گرفته و نتایج آن را بررسی می کنیم.

سایت GameGPU از کامپیوتری با پردازنده Intel Core i7 3970X @4.9 GHZ و رم 16GB DDR3 با حافظه ی 120GB SSD برای این تست استفاده کرده است. نتایج تست در حالت های مختلف به صورت زیر است.

تست با رزولوشن 1920×1080 و تنظیمات گرافیکی Very High

تست با رزولوشن 2560×1600 و تنظیمات گرافیکی Very High

تست با رزولوشن 3840×2160 و تنظیمات گرافیکی Very High

تست های انجام شده نشان می دهند که سخت افزار مورد نیاز برای اجرای بازی در شرایط تست آن قدرها نیز ترسناک نیستند و با یک پردازنده گرافیکی مدل GTX750 نیز می توان بازی را با رزولوشن 1080p و نرخ فریم 30fps اجرا کرد. افرادی که نسبت به نرخ فریم بیشتر نیز حساسیت دارند می توانند با کارت گرافیک GTX 780 3GB این بازی را با نرخ فریم 60fps اجرا کنند.

همچنین با تست صورت گرفته بر روی پردازنده مشخص می شود که CPU تأثیر زیادی بر روی عملکرد بازی نخواهد داشت مادامی که یک کارت گرافیک با ویژگی های GeForce GTX 780Ti بر روی PC شما نصب شده باشد. نتایج تست CPU نیز به صورت زیر است.

0
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید