با بازیگران فیلم سینمایی Dead Rising آشنا شوید | بازی کمدی، بازیگر کمدی می طلبد!

۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۶

در یکی دو سال اخیر پروژه های مختلفی با اقتباس از بازی های ویدئویی معرفی شده است. در این میان ضبط فیلم سینمایی Dead Rising مدتی می باشد که آغاز شده است و امروز نیز ما از برخی بازیگران فیلم مطلع هستیم. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

فیلم سینمایی Dead Rising بر اساس اولین نسخه از یک سری بازی ساخته شده توسط شرکت Capcom با همین نام می باشد. پس با این حساب قهرمان فیلم کسی جز Frank West نمی باشد و شرکت Legendary Pictures امروز اعلام کرده است، که ایفای نقش او بر عهده آقای Rob Riggle خواهد بود. آقای Riggle اکثرا با حضور در برنامه Daily Show شناخته می شوند و در بحث سینما نیز، حضور در نقش معلم فیلم سینمایی 21 Jump Street، جدیدترین کار ایشان می باشد.

نقش بعدی رئیس گروه موتور سواران یعنی Logan است. آقای Aleks Paunovic که قبلا در فیلم This Means War حضور داشته اند، برای این نقش قرار داد بسته اند. آقای Harley Morenstein نیز که همگان او را با برنامه Epic Meal Times می شناسند، در نقش دست راست گروه موتور سواران یعنی Pyro حضور دارند.

سرانجام میرسیم به خانم Keegan Connor Tracey که قبلا در فیلم های Bates Motel و Final Destination 2 حضور داشته اند. ایشان ایفای نقش Jordan خبرنگار را بر عهده دارند.

نظر شما در رابطه با این بازیگران چیست؟

 

0
0