The Stanley Parable موفق به فروش 1 میلیون نسخه ای شده است

۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۴

The Stanley Parable بی شک یکی از بهترین های بازی مستقل در کل تاریخ بازی های ویدئویی می باشد! عنوانی که با ایده ای ناب کار خود را آغاز کرد و در ادامه با پیاده سازی بسیار خوب و صداگذاری معرکه، همگان را حیرت زده کرد. سازندگان بازی نامبرده امروز بسیار خوشحال هستند چرا که خبرهای خوبی به گوش آنان رسیده است. اگر شما هم می خواهید بدانید که اوضاع از چه قرار است، پس با ما در ادامه مطلب همراه نباشید و همینجا بمانید!

اگر شما مشغول خواندن ادامه این مطلب هستید و به جمله قبلی ما توجه نکرده اید، باید بگوییم که به گونه ای بخش کوچکی از گیم پلی بازی The Stanley Parable را تجربه کرده اید! از اینها که بگذریم، آقای Davey Wreden به عنوان خالق بازی در سایت توئیتر گفته اند:

چند سال پیش هیچ کس نظری در رابطه با این نداشت که من کی هستم. امروز The Stanley Parable یک میلیون نسخه فروخته است. متشکرم.

آقای Kevan Brighting نیز به عنوان راوی دوست داشتنی بازی نامبرده گفته اند:

The Stanley Parable یک میلیون نسخه فروخته است. روای تصمیم دارد که این مهم را به خود Stanley نگوید چرا که افکارش مغشوش خواهد شد.

راوی مهربان می شود. او یک کارد تبریک به Stanley ارسال کرده و در کنار آن نیز یک چک به مبلغ 8 دلار گذاشته است. هیچ راهی وجود نداشت که این مبلغ 427 دلار باشد. یک سری محدودیت ها وجود دارد.

بازی The Stanley Parable در سال 2011 به عنوان یک ماد کار خود را آغاز کرد. پس از مدتی و جلب نظر مخاطبین، سازندگان عنوان نامبرده را به صورت حرفه ای در سال 2013 بازسازی کردند. تجربه The Stanley Parable را بر روی PC حتما توصیه می کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید