جزئیات Season Pass بازی Far Cry 4 مشخص شد

۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۳

تنها یک ماه دیگر به انتشار نسخه چهارم سری پرطرفدار Far Cry باقی مانده است و طرفداران این سری خود را برای تجربه ی Far Cry 4 آماده می کنند. شرکت یوبیسافت نیز با توجه به نزدیک شدن به زمان انتشار این بازی اقدام به اطلاع رسانی درباره جزئیات Season Pass بازی کرده است.

به این ترتیب Season Pass بازی Far Cry 4 شامل محتوای زیر خواهد بود:

The Syringe: این محتوای اضافه از زمان لانچ بازی به صورت انحصاری برای دارندگان Season Pass بازی عرضه می شود که در آن بازیکنان باید یک نوع دستورالعمل نایاب و قدرتمند را از دسترسی نیروهای Pagan Min دور نگه دارند. این بخش به صورت تک نفره و co-op قابل بازی می باشد و بازیکنان باید اطمینان خاطر کنند که Pagan از تأثیرات مخرب آن بر روی نیروهای شورشی استفاده نکند.

Escape from Durgesh Prison: در این بخش Ajay و Hurk در زندان Yuma مورد شکنجه قرار گرفته اند. با یک دوست متحد شده و از سرزمین خصومت های Pagan Min یعنی Kyrat فرار کنید.

Hurk Deluxe Pack: در این بسته ۵ مأموریت که به صورت تک نفره و co-op قابل انجام است وجود دارد و شامل مأموریت های Yak Farm، Blood Ruby و Hurk’s Redemption می شود. به علاوه در این بسته امکان دسترسی به مهمات جنگی مانند سلاح های جدید شامل یک اسلحه نیزه برای Hurk وجود دارد.

Overrun: در این حالت بازی با متحد شدن به عنوان Rakshasa یا Golden Path بازیکنان کنترل مکان های تصاحب نشده ای که در اطراف Kyrat وجود دارد را به دست گرفته و از آن در برابر هجوم دشمنان محافظت می کنند.

Valley of the Yetis: هلیکوپتر Ajay بر روی تپه ای در رشته کوه های هیمالیا سقوط می کند. بازیکنان به کاوش در مناطق برفی و پیدا کردن ابزار مختلف برای ارتقای کمپ خود می پردازند تا آن را در زمان شب در مقابل خطرهایی که از جانب افراد بومی آن منطقه آن ها را تهدید می کنند محافظت نمایند. چه این بخش به صورت تک نفره انجام شود و چه co-op، بازیکنان در این راه تنها نخواهند بود اما بازیکنان در غارهای تاریک که موجوداتی در آن جا انتظار بازیکنان را می کشند بیش از بومیان آن منطقه واهمه خواهند داشت.

Season Pass بازی Far Cry 4 در زمان لانچ بازی، ۱۸ نوامبر، به قیمت ۳۰ دلار در دسترس خواهد بود. پلتفرم های مقصد بازی PS4، PS3، Xbox One، Xbox 360 و PC هستند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید